Beauty rutina Ley Šteflíčkové

Současná královna krásy prozradila, které produkty jsou pro její každodenní péči nezbytné.

Foto: Juliette Armand

Dvacetiletá bruneta se sice může pyšnit titulem Miss, ale prozradila nám, že i ona je jen obyčejná žena, která občas bojuje s akné. A jelikož se pohybuje v mediálním světě, kde je každý pod drobnohledem, péči o svou pleť nepodceňuje. Proto ji ráda svěřuje do rukou odborníkům. "Jednou za dva měsíce absolvuji biologický peeling obličeje, který mi vždy pomůže zregenerovat mou pleť. Od odborníků si také nechávám doporučovat kosmetiku, která je pro mou tvář nejideálnější. Toto je pětice těch, bez kterých si neumím představit svůj den! "

Peeling
Foto: archiv značky
Peeling

První věcí, kterou ráno po probuzení udělám, je peeling obličeje. Oblíbila jsem si produkt značky Givrele. Jde o peeling s hroznovým extraktem, který má zlepšovat barvu pleti. Pleť je po tomto rituály krásně prokrvená a zbavená všech nečistot. Zároveň i připravena na další krok.

Čištění
Foto: archiv značky
Čištění

Na čištění pleti už dlouhodobější používám výrobky italské značky Osaine Sea Care. Tyto produkty mi jako jediné pomáhají bojovat s akné, které mou pleť poslední měsíce trápí. Tato značka viditelně stav mé pleti zlepšuje.

Make-up
Foto: archiv značky
Make-up

Dlouhou dobu jsem hledala make-up, který by vyhovoval mé pokožce. A jsem skutečně ráda, že jsem ho konečně našla. NAKED SKIN od Urban Decay je extra lehký make-up, který si opravdu neumím vynachválit. Nepůsobí na obličeji jako maska. Právě naopak, vytváří velmi přirozený efekt.

Rtěnka
Foto: archiv značky
Rtěnka

Nikdy neodcházím z domu bez rtěnky v kabelce. Konkrétně bez matné rtěnky značky Urban Decay. Pokud se náhodu nestíhám upravit, tak výrazná rtěnka mě vždy zachrání.

Řasenka
Foto: archiv značky
Řasenka

Mým druhým "must-have" kouskem v kabelce je řasenka od Benefit Cosmetics BAD gal BANG!. Vytváří krásný objem, aniž by řasy zatížila. Vyhovuje mi i to, že se nedrolí a nezanechává otisky na víčkách.

Čtěte dál