Beauty rutina Denisy Dvořákové

Bez těchto pěti produktů si známá modelka neumí představit svůj den.

Foto: archiv Elite

Nedávno jste si mohli přečíst článek o fitness rutině ambasadorky Schwarzkopf Elite Model Look 2019, Denisy Dvořákové. Tentokrát jsme si však posvítili na beauty produkty, bez kterých Denisa neudělá ani krok. V její koupelně se najdou rozmanité produkty, ale těchto pět je pro ni každodenní záležitostí. Ať už se nachází doma v Praze nebo na cestách.

BB krém
Foto: archiv značky
BB krém

Nemám ráda těžké make-upy, proto upřednostňuji spíše BB krémy. Pleť krásně sjednotí a vyzvednou její přirozený odstín. Mé sympatie si v tomto směru získal Shiseido BB krém, který je zároveň také hydratační, takže je to pro mě takový produkt 2v1.

Olejíček
Foto: archiv značky
Olejíček

Během zimního období se snažím pleti věnovat zvýšenou pozornost. Často se mi vysušuje. Řešení tohoto problému jsem našla v produktu Korres - Wild Rose Oil. Je to zároveň jeden z mých nejoblíbenějších produktů. Tento olejíček je opravdu dar!

Krém
Foto: archiv značky
Krém

Tím, že hodně cestuji, dlouho jsem se snažila najít produkt, který bych mohla používat během dne i noci. Našla jsem O.live Moisturising krém, který je opravdu super a jako bonus přírodní.

Řasenka
Foto: archiv značky
Řasenka

Řasenka je mým nejoblíbenějším zkrášlujícím produktem. A dlouhodobě jsem věrná značce Lancôme, konkrétně řasence Hypnôse. Tato, již ikonická řasenka, v mé kabelce nikdy nechybí .

Micelární voda
Foto: archiv značky
Micelární voda

A na závěr něco, co mohu doporučit opravdu každému. Už osm let používám na odličování produkt od Biodermy a rozhodně se to nechystám měnit. Je opravdu nejlepší.

Vlasová mlha
Vlasová mlha

Stylingový přípravek Got2b Oh My Nude (mlha pro definici a tvar) podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu. Nejvíce oceňuji, že produkt je opravdu účinný, navíc krásně voní a díky olejům, které se v něm nacházejí je šetrný k mým vlasům.

Čtěte dál