Beauty rituály Renaty Langmannové

Kterými beauty produkty udržuje svou pleť v záviděníhodné kondici?

Foto: archiv Renaty Langmannové

Bývalá miss, dnes hlavně modelka a zakladatelka PR a marketingové agentury patří mezi nepřehlédnutelné obličeje domácího showbyznysu, která boduje právě svou krásou. Proto jsme i Renatu oslovili.

"Kosmetiku si vybírám hlavně na základě recenzí mých kamarádek nebo lidí, kterým věřím - ať už jsou to kosmetičtí experti nebo ti, kteří v této oblasti pracují," dodává hned na úvod sympatická blondýna.

Bez čeho si tedy neumí představit svůj den?

Čistící pudr
Foto: archiv PR
Čistící pudr

Můj den startuji čistícím pudrem Antonia Burrell - Luminous Light. Smyje všechny nečistoty, které se na pleť během noci vyplaví a mám po něm krásně čistou, až alabastrovou pleť, která je připravena pro nanášení dalších produktů.

Denní krém
Foto: archiv PR
Denní krém

Následuje denní krém korejské kosmetiky lagom. Vyhovuje mi především jeho lehká textura, protože moje pleť má sklony k maštění se. Pokožku nezanechává mastnou, ale ani vysušenou. Samozřejmě, vzhledem k tomu, že každý má jiný typ pleti rozumím, že ne všem vyhovuje totéž.

Make-up
Foto: archiv PR
Make-up

Pokud jde o make-up, tak nedám dopustit na značku Armani, konkrétně na řadu Face Fabric. Je to velmi lehký make-up s matným efektem. Vytvoří přirozený vzhled a sjednotí tón pleti. Je opravdu skvělý, jako ostatně všechny make-upy od Armani Beauty.

Odličovací gel
Foto: archiv PR
Odličovací gel

I do večerní rutiny zahrnuji právě značku Armani. Mým must-have při odličování je Armani Prima odličovací gel. Perfektně smyje make-up a veškeré nečistoty, které se na pleť během dne nachytají.

Noční krém
Foto: archiv PR
Noční krém

Závěr patří nočnímu výživujícímu krému - Giorgio Armani Crema Nera Extrema. Tento zázrak pracuje v noci tak, abych ráno vypadala co nejlépe...

Čtěte dál