Beauty rituály Nikol Švantnerové

Na co nedá sympatická bruneta dopustit?

Foto: Petr Weigl

26 letá modelka nám odhalila tajemství své krásy. Které beauty produkty se staly pro Nikol denním "must-have" a na čí rady dá při výběru kosmetiky nejvíce?

"Co se týče produktů samotných, tak tím, že jsem ambasadorkou značky YSL Beauty pro Česko, tak je pro mě ve výběr zkrášlujících produktů velmi jednoduchý. Dostanu se k těm nejlepším a jsem s nimi opravdu velmi spokojená. Často se při výběru radím s profesionálními make-up artisty, a tak dostávám přesné tipy a rady na to, co moje pleť potřebuje," svěřila se nám Nikol.

Sérum
Foto: archiv značky
Sérum

Ráno, než si začnu na pleť nanášet make-up, ji samozřejmě důkladně připravím. Nejradši mám YSL -Top Secrets Moisturizing Prep Lotion. Toto sérum mou pleť hydratuje a zároveň ji chrání před vnějšími vlivy.

Make-up
Foto: archiv značky
Make-up

Make-up je pro mě druhou kůží, takže si na jeho výběr potrpím. Opět jsem věrná YSL, konkrétně Touche Éclat All-In-One Glow Tinted Moisturizer. Perfektně překryje případné nedokonalosti a sjednotí tón pleti.

Peeling
Foto: archiv značky
Peeling

Jednou za dva týdny dopřeji své pleti peeling obličeje. V tomto případě sázím na přírodní, extra jemný peeling od značky BODYBE Scrub FACE. Miluji, jak zanechává pleť jemnou.

Krém
Foto: archiv značky
Krém

Každá žena ví, že důležitou součástí kosmetické výbavy je kvalitní krém. Já nedám dopustit na protivráskové a liftingové sérum Forever Youth Liberator Serum in Crème.

Balzám na rty
Foto: archiv značky
Balzám na rty

Na závěr nesmím zapomenout ani na oblíbený balzám na rty, který jim dá šťavnatý nádech. Nosím ho opravdu neustále s sebou. YSL Volupty Tint-In-Balm.

Čtěte dál