Beauty rituály Lindy Vojtové

Tajné kosmetické triky nám prozradila topmodelka, kterou není potřeba představovat.

Foto: archiv Elite Prague

Linda patří mezi nejznámější tváře agentury Elite Praha, roky se pohybuje mezi špičkou světového modelingu. Na kontě má spolupráce se značkami i magazíny, pro které by učinily jiné modelky cokoliv. Za roky v branži se naučila, že i v péči o pleť se vyplatí jednoduchost. Linda přiznává, že radám kosmetiček už nepřikládá velkou váhu, spíše dá na vlastní intuici, případně doporučení kamarádek.

Redaktorce našeho webu modelka exkluzivně prozradila jak udržuje svou pleť v top formě, zejména během horkých letních dnů.

Co tedy tvoří Lindinu dovolenkovou beauty rutinu?

Péče o vlasy
Foto: archiv značky
Péče o vlasy

Kérastase Nutritive Oléo Relax

Vlasy jsou korunou krásy, kterou se rozhodně nevyplatí zanedbávat. Vhodná péče se vždy vyplatí. Linda si oblíbila produkt značky Kérastase. Hydratuje vlasy po celém dni na pláži i po koupání v moři. Takže ideální společník na dovolené.

Opalovací krém
Foto: archiv značky
Opalovací krém

Sisley Sunleya 50

Opalovací krém by neměl chybět v kabelce žádné ženy. A nejen během dovolené. Sílu slunce nepodceňujte. Linda preferuje co nejvyšší ochranu. Takže tento produkt je pro ni nenahraditelný.

Hydratační maska
Foto: archiv značky
Hydratační maska

Sisley Black Rose

"Toto je asi ta nejlepší hydratační maska. Používám ji v letadle, ale klidně si ji můžete nanést i na noc. Zklidňuje pokožku, hydratuje a vyhlazuje vrásky. Takže vlastně má vše, co žena u masky hledá," říká modelka. 

Micelární voda
Foto: archiv značky
Micelární voda

Bioderma Sensibio

Je podle modelky must have každé ženy. Jemně odlíčí pleť, zbaví ji nečistot. Je to jakási stálice v Lindině koupelně, bez které si už neumí představit svůj běžný den ani dovolenou.

Pleťový krém
Foto: archiv značky
Pleťový krém

Elizabeth Arden 8 hour cream

Toto jeden z těch produktů, které Linda používá již téměř 20 let. "Dávám si ho na všechno. Zklidňuje pokožku, akné a zachrání spálenou tvář od sluníčka. Je to skutečně ikonický produkt, který používají i světové make-up artistky."

Čtěte dál