Beauty a fashion tajemství Stelly Maxwell

Bez čeho se neobejde modelka Victoria's Secret.

Foto: Getty Images                 

Style

Mé stylové ikony jsou Angelina Jolie ve filmu Gia a Milla Jovovich v Pátém elementu. Proč? Ale no tak! Jejich styl v těch snímcích nejde nemilovat.

Moje uniforma je kožená bunda, džínové kraťasy a tričko nebo blejzr v pánském stylu a džíny. To jsou mé nejoblíbenější casual chic looky. Také mám raději boty bez podpatků a ty, které už nenosím, vždy daruju na charitu.

Perfektní kabelka musí být funkční i stylová. Samozřejmě, že každá chceme vypadat cool, ale kabelka musí být zkrátka a dobře praktická a 100 % slučitelná s vaším lifestylem. Je také úžasné, když má věc přidanou hodnotu. Když mi bylo čtrnáct, moje sestra mi věnovala kabelku z druhé ruky, nic luxusního, ale miluju nosit ji právě pro ten pocit, že je to dárek od mé sestry.

Po své pra-pra-babičce jsem zdědila stříbrnou brož. Je to drak a na něm je vyrytý keltský symbol, vychází z něj neskutečná energie.

Beauty

Snažím se líčit jen velmi málo a v poslední době používám více přírodních produktů. Například jsem si oblíbila růžovou vodu a také jsem si koupila listy aloe vera, které používám místo hydratačního krému. Na co ale nedám dopustit, jsou masky od SK-II.

Trend, který by se měl rozhodně vrátit zpět, jsou účesy s obřím objemem. A který by měl naopak zmizet? To není na mně, abych rozhodla…

Foto: Getty Images                 

Life

Nejlepší rada, kterou jsem kdy dostala, zní: Buď sama sebou. Buď sebevědomá, protože pak je vše možné!

Můj večerní rituál je vcelku nenáročný. Opláchnu si obličej a to je vše. Na noc nepoužívám žádné kosmetické produkty. Pak nakrmím svého psa Trippa, je to můj miláček. Před spaním se snažím vyšetřit si čas na meditaci.

Mé travel essentials jsou: vůně Victoria’s Secret Bombshell v cestovním balení, lesk na rty Karl Lagerfeld + ModelCo, nabíječka na telefon, žvýkačky a samozřejmě pas.

Právě teď mě nejvíc baví americká literatura. Dočetla jsem Na západ od Říma od Johna Fanteho. Je to úžasná kniha, vřele doporučuji.

Ráda říkám, že „sbírám vzpomínky“. Nikdy nezapomenu na den, kdy jsem byla s mámou a tátou v parku. V té době jsme ještě žili na Novém Zélandu, byla jsem ještě dítě. Byl podzimní den, pofukoval svěží vítr a my seděli na lavičce pod stromy a jedli zmrzlinu. Ta chvíle nebyla ničím výjimečná, ale z nějakého důvodu ve mně utkvěla a už navždycky si ji budu pamatovat, tu nádhernou pomíjivost okamžiku.

Moje nejoblíbenější místo na celém světě je Los Angeles. Je to můj domov.

Čtěte dál