Barevnost, hravost a nekonvenčnost. Jak budou vypadat naše šperkovnice tuto sezónu?

Mimo nestárnoucí zlatou a stříbrnou klasiku budeme tuto sezónu se šperky experimentovat více než kdy předtím. Plast, korálky, nebo zářivé barvy budou patřit mezi signifikantní prvky doplňující náš outfit.

Foto: archiv značky

Barevné doplňky se poslední dobou objevují na profilech známých fashion blogerek a celebrit čím dál více. Osobnosti, jako jsou například Bella Hadid, Dua Lipa nebo Halsey, vsází kromě výrazných prstenů, náhrdelníků a náramků i na další doplňky, jako jsou přívěsky na telefon nebo třeba barevné brože. 

Pokud tedy vlastníte jakékoliv zajímavé doplňky, které se nosily kolem roku 2000, teď je ten pravý čas znovu je vytáhnout. Od minimalismu se totiž čím dál více přesouváme k maximalismu a větší barevné škále, a tak se mimo šperků nebojte experimentovat ani s barevnými kousky oblečení. Klasiku v podobě černobílých a zemitých outfitů je přeci čas od času třeba ozvláštnit.

Jednou ze značek momentálně zažívajících boom je La Manso. Záměrem zakladatelky španělského brandu bylo napodobit bižuterii, kterou lze najít v zapadlých vintage obchodech. Vytvořila tak staronový design z recyklovatelného materiálu, který si oblíbila nejedna celebrita.

Inspiruje se a udělejte si radost novým přírůstkem do vaší šperkovnice: 

Čtěte dál