Balzámy na rty, které nahradí červenou rtěnku

Konec popraskaným a bledým rtům!

Foto: Shutterstock

Labello
Foto: archiv značky
1 Labello

Malé černé mezi balzámy. Tuto malou tubičku má doma snad každá Češka. Jestli chcete rty nejen hydratovat, ale i zvýraznit, sáhněte po variantě Blackberry Shine. Dodá jemný vínový nádech, rty budou působit přirozeně a zároveň svěže.

Labello Blackberry Shine, 49 Kč

Koupit

Kiehl’s
Foto: archiv značky
2 Kiehl’s

Péče od Kiehl’s v odstínu Touch of Berry obsahuje kokosový olej a citronové máslo. Tyto dvě aktivní složky pusu zvláční a vzhledem k tropům, které u nás právě teď panují, je velkým plus tohoto balzámu SPF 25.

Kiehl’s Butterstick Lip Treatment SPF 25, Touch of Berry, 520 Kč

Koupit

Tata Harper
Foto: archiv značky
3 Tata Harper

Přírodní kosmetika Tata Harper je jednoduše řečeno - úžasná! Několik produktů této značky si už stihlo vydobýt kultovní status. Až budete chtít dopřát svým rtům trochu toho luxusu, výjimečné péče a zároveň je decentně zvýraznit, sáhněte po variantě v malinové barvě.

Tata Harper Be Adored Hydrating & Volumizing Lip Treatment, 840 Kč

Koupit

Korres
Foto: archiv značky
4 Korres

Stejně jako výše uvedený balzám od Kiehl’s dodá také ten od Korres nádech vínové a podobně poctivou dávku hydratace. Řekové, kteří značku založili, moc dobře vědí, jaké ingredience by měl obsahovat produkt, který musí vyživit horkem sužovanou kůži.

Korres Care & Colour Lip Balm Stick, lesní plody, 190 Kč

Koupit

Burt’s Bees
Foto: archiv značky
5 Burt’s Bees

Med a včelí vosk. To jsou dvě klíčové suroviny obsažené v produktech americké značky Burt’s Bees. Každý z jejich balzámů uzdraví i ty nejrozpraskanější rty a verze Red Dahlia má krásně mladistvě červenou barvu.

Burt’s Bees Tinted Lip Balm, Red Dahlia, 209 Kč

Koupit

Čtěte dál