Balmain x Cire Trudon: Svíčka, kterou musíte mít

Jestli milujete kvalitní vonné svíčky, pro limitovanou edici od Cire Trudon poběžíte ještě dnes.

Foto: archiv

Olivier Rousteing, kreativní ředitel francouzského módního domu Balmain, patří dlouhá léta mezi skalní fanoušky značky Cire Trudon. Jeho nejoblíbenější svíčka je Ernesto, kterou najdete v jeho bytě, studiu i butiku na pařížské ulici Saint Honoré.

Jeho dlouholetá náklonost k nejstaršímu výrobci svíček na světě přerostla ve spolupráci, jejímž výsledkem je extrémně limitovaná edice svíčky Balmain x Trudon, ve které se kultovní vůně Ernesto představuje v květinovém provedení. Nóty kůže, cedrového dřeva a tabáku tak nyní nově doplňuje tajemná vůně černé růže. Sklenku zdobí pruhovaný vzor marinière, který je pro módní dům Balmain stejně charakteristický jako zlatá a černá barva.

Foto: archiv

Svíčka Balmain x Trudon je k dostání v concept store Ingredients i na jejich e-shopu. Vybrat si můžete ze dvou velikostí, klasická stojí 2 900 Kč. Ta větší odpovídá největší verzi svíček Cire Trudon, koupíte ji však jen fyzicky v obchodě za 15 600 Kč.

Při výrobě svíček Cire Trudon se používají bavlněné knoty a rostlinný vosk té nejvyšší kvality, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje těžké kovy. Vosk se vyrábí v dílnách Cire Trudon v Normandii, sklenky se foukají ručně ve Vinci v Itálii.

Čtěte dál