Balmain Haute Couture v Praze

Praha se na jedinou noc stane epicentrem luxusní módy a uvede exkluzivní módní show.

Foto: ImaxTree

Ve spolupráci s concept store Pařížská 17 představí již tento čtvrtek 23. května světově proslulá značka Balmain v Praze svou kolekci pro sezónu podzim/zima 2019, která vznikla pod kreativním vedením ředitele módního domu Oliviera Rousteinga. Kolekce v sobě nese prvky charakteristické pro módní dům Balmain, jehož zakladatel byl právem nazýván králem francouzské módy a jehož návrhy si postupně oblíbily ženy na celém světě.

Vrcholem večera bude představení části haute couture kolekce značky Balmain pro tuto sezonu, což bude v tuzemsku vůbec poprvé. Modely z této kolekce se navrací k základům francouzské vysoké módy 80. let a jsou o to vzácnější, jelikož světlo světa spatřily až po celých šestnácti letech, poprvé od dob, kdy značku vedl Oscar de la Renta.

Foto: archiv

Mezi slavné zahraniční osobnosti, které s oblibou nosí výtvory značky Balmain, mimo jiné patří Jennifer Lopez, Rihanna, Madonna, Gigi Hadid, Kim Kardashian a mnoho dalších. Kreace Balmain haute couture byly nedávno obdivovány i na letošním Met Gala.

Na českém trhu značku Balmain nově a exkluzivně zastupuje společnost Luxury Brand Management,milovníci módy tak mohou zakoupit dámskou kolekci v concept store Pařížská 17 a pánská kolekce jepak dostupná v butiku The Brands.

Čtěte dál