Backstage Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Co se dělo v zákulisí jednoho z nejprestižnějších večerů české a slovenské společenské scény?

Týdny příprav, stres, napětí, zklamání i radost. Takový byl další ročník nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku. První příčky za Českou republiku obsadili Klára Binderová a Sebastián Klimeš a za Slovenskou republiku Charlotta Kušnírová a Andrej Chamula.

Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále v listopadu v Paříži, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20 milionů korun.

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli například topmodelky a tváře soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2019 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, Marissa Surmenkow – ředitelka Elite Model Look World či ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava Sáša Jány.

Fotograf Tomáš Chlapečka zachytil exkluzivně pro Harper's Bazaar Česká republika přípravy jednoho z nejprestižnějších večerů české a slovenské společenské scény.

Čtěte dál