Avon Pochod 2019

Letošní Avon Pochod přinesl kromě nových tváří i festivalovou zónu ve které jste si mohli vyzkoušet nové letní vychytávky a užít si opravdové chill out letní odpoledne.

Foto: archiv Avon

Jako ambasadorka podpořila Avon Pochod také její tvář – zpěvačka a influencerka Dara Rolins. Ve spolupráci s fotografem Lukášem Kimličkou nafotila Dara originální fashion story s tričkem letošního Avon Pochodu, která je plná výrazných barev, netradičních kombinací a stylů. A právě taková je také nová letní kolekce festivalových produktů od Avonu, kterou Dara měla možnost si vyzkoušet jako první.

Foto: archiv Avon

Festivalová letní kolekce inspirovaná západním americkým pobřežím vás zaručeně rozzáří. Žhavým trendem tohoto léta jsou rozjasňující kapky, se kterými se stanete super hvězdou všech letních párty. Vytvořte si líčení očí podle nejnovějších trendů s hustými barevnými řasami a jemným třpytivým efektem.  Nebo si ozdobte obličej a tělo dlouhotrvajícími linkami a razítky. Nezapomeňte také na nehty, nové duhové odstíny jim dodají neodolatelné odlesky.

Foto: archiv Avon

Festivalovou řadu představí AVON i v průběhu léta na vybraných místech po republice během letních akcí.

Lak na nehty Fantasies, 10 ml, 159Kč; Řasenka Big and Magical, 10 ml, 239 Kč; Rozjasňující kapky, 14 ml, 379 Kč ; foto: archiv Avon

Pro více informací navštivte www.avon.cz.

Čtěte dál