Ať vaše láska září

Naše okouzlení řadou Today Tomorrow Always trvá již 15 let. Oslavte lásku s naší novou výroční edicí vůně – TTA Celebrate.

Není krásnějšího citu, než je láska a právě TTA trilogie je vyjádřením opravdové cesty lásky od úplně prvního pohledu do okamžiku, kdy se dvě duše rozhodnou splynout v jednu.

Foto: Avon

TTA Celebrate je nová vůně pro ni a pro něj. Moderní oslava bílých květů symbolizujících záři věčné lásky. Obě vůně mají stejné srdce plné vůně květů. V jádru vůně je nejelegantnější složkou neroli. Silice neroli je celá staletí spojována s čistotou, plodností a věčností.

Dámská vůně se mísí s radostnými tóny tuberózy a květu pomerančovníku, doplněnými o povzbuzující akordy citronu a hřejivého benzoe. 

Foto: Avon

Pánská vůně se snoubí se svěžími tóny bergamotu a levandule na základu z vanilky a mužného větvičníku.

Foto: Avon

Tvůrcem vůně je Oliver Cresp, hvězda parfumerského průmyslu a autor vůní některých z nejluxusnějších světových značek jako jsou Christian Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Versace a další. „Inspiraci jsem našel při procházce pařížskými ulicemi a pohledu na zamilované dvojice, které žijí naplno svojí láskou a tráví spolu každý volný okamžik. Kolekce Today Tomorrow Always již 15 let reprezentuje lásku a romantiku a novou vůni Celebrate jsem chtěl zachytit pocity štěstí a vzrušení, které se lesknou v očích zamilovaných.“

Čtěte dál