Ashley Graham uvádí na trh plus-size kolekci svatebních šatů

Další krok kupředu, za který vděčíme Ashley Graham.

Foto: archiv Pronovias

Módní sféra se pomalu, ale jistě mění. Vše je nutné dělat „step by stepa to platí i u propagace plus-size módy. Ashley Graham se snaží změnit uzavřenost módní sféry a daří se jí to. Nyní přichází s plus-size kolekcí svatebních šatů ve spolupráci se specialisty z Pronovias.

Aktivistka a modelka Ashley Graham po uvedení vlastní řady plus-size spodního prádla a plavkách nyní přichází s modely svatebních šatů. Na této kolekci spolupracuje s úspěšnou značkou Pronovias. Řada bude složena z patnácti modelů šatů a jednoho dámského obleku. Samozřejmě jde zde velký rozsah v oblasti velikostí, které se budou pohybovat mezi čísly 32 až 68 (4 až 38 v UK tabulkách), cena bude začínat na 30 000 Kč.

Foto: archiv Pronovias

Kolekce je velmi inspirovaná špatnou zkušeností, kterou si AshleyGraham prožila během výběru svých svatebních šatů v roce 2010. Tehdy bohužel nebyly žádné plus-size kolekce, a když už našla ty správné šaty, nebyly v té správné velikosti. Po dlouhém hledání byla nucena si koupit šaty v malé velikosti a nechat si na záda došít pruh látky, aby ji šaty padly. Každá z nás sníme o tom, v jakých svatebních šatech se chceme vdávat. Nikdo z nás ale pravděpodobně nesní o této variantě. Toto je špatně a žádná žena by neměla být přinucena takto „improvizovat“.

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Na této kolekci je vidět, že do ní Ashley dala celé své srdce a touhy. Vytvořila kolekci, kterou by si přála tehdy najít. Nyní alespoň přineseštěstí ostatním ženám, které se tímto problémem ve společnosti trápí. Velké plus vzniku této kolekce je fakt, že si ženy budou moci zakoupit šaty, které jim sednou, aniž by se starali o kvalitní podprsenku či stahovací prádlo. Na vše se myslelo při tvorbě a šaty jsou nejen nádherné a kvalitní, ale také velmi funkční a pohodlné. Přesně to, co si každá nevěsta přeje. Nyní má opravdu každý možnost, najít TY svatební šaty.

Celá kolekce bude v prodeji od dubna tohoto roku.

Čtěte dál