Anti-agingová novinka plná vitaminu C

Aktivujte, protřepejte, povzbuďte pleť: Nový Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster okamžitě působí proti volným radikálům a chrání vaši pleť – pro zářivý a svěží vzhled za 7 dní.

Vitamín C je osvědčeným pomocníkem pro podporu našeho celkového zdraví. Nejen, že posiluje náš imunitní systém, ale také pomáhá naší pleti chránit se před škodlivými účinky volných radikálů.

Foto: archiv Eucerin

Vitamín C je osvědčeným pomocníkem pro podporu našeho celkového zdraví. Nejen, že posiluje náš imunitní systém, ale také pomáhá naší pleti chránit se před škodlivými účinky volných radikálů.

Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster nyní nabízí maximální obranu proti těmto volným radikálům. Díky jedinečné kombinaci čistého vitamínu C, kyseliny hyaluronové a licochalconu A poskytuje pleti vynikající antioxidační účinek. Inovativní balení umožňuje čerstvou aktivaci obsaženého 10% čistého vitamínu C, k níž dochází při prvním použití, a tak si zachovává svoji plnou sílu po dobu používání. Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster pleť povzbuzuje a zároveň vyplňuje vrásky pro svěží a zářivější vzhled. Viditelné zlepšení je patrné po pouhých sedmi dnech každodenního používání.

Foto: archiv Eucerin

Slunce, znečištěné ovzduší, zakouřené prostředí: existuje bezpočet zdrojů volných radikálů, které mohou způsobovat oxidační stres a mají negativní vliv nejen na náš celkový zdravotní stav, ale také na naši pleť, neboť urychlují její stárnutí. Oxidační stres může ovlivnit metabolismus našich buněk – může například způsobit, že kožní buňky produkují enzymy, které štěpí kolagen a elastin, nezbytné pro plný, mladistvý vzhled pleti. Naše pleť pak vypadá unavená a starší. Co proti tomu můžeme udělat? Zaprvé, podpořit náš imunitní systém stravou bohatou na vitamíny a za druhé, podpořit vlastní obranné mechanismy naší pleti. Vitamín C je jednou z osvědčených a oblíbených složek dermokosmetických přípravků. Jeho anti-oxidační účinek poskytuje pleti vnější ochranu před oxidačním stresem, a tak ji brání před škodlivým vlivem volných radikálů. Ale protože si naše tělo neumí vlastní vitamín C vyrobit, musíme mu jej dodat zvenčí. A zde přichází na řadu nový Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster.

Foto: archiv Eucerin

„Vitamin C je mocný a všestranný,“ vysvětluje Anne-Marie van Geloven, Senior Medical Manager ve společnosti Beiersdorf. „Je klíčový pro syntézu kolagenu, nezbytného pro pevnost a stabilitu pleti, a velmi účinný antioxidant. Inspiraci pro toto nové serum jsme našli v některých dermatologických ošetřeních a kombinaci čistého vitamínu C s kyselinou hyaluronovou, která pleť vyplňuje. Jejich kombinace představuje velmi účinný režim anti-age péče,“ říká van Geloven.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do epidermis pleti, kde stimuluje její vlastní epidermální syntézu. Pro zvýšení antioxidačního účinku vitamínu C serum obsahuje také licochalcon A, který chrání pleť před dalším poškozením způsobeným například UV zářením a vysoko-energetickým viditelným světlem (HEVIS). Tato kombinace unikátně silných aktivních složek přináší vynikající výsledky v péči o pleť.

Foto: archiv Eucerin

Čerstvě aktivovaný čistý vitamín C pro lepší účinnost

Vitamín C rychle oxiduje, proto je třeba jej chránit před oxidací a aktivovat pouze ve chvíli, kdy jej chceme použít. Právě proto je Eucerin® Hyaluron-Filler Vitamin C Booster k dostání v inovativním balení: horní část obsahuje čistý 10% vitamín C farmaceutické kvality v prášku a zajišťuje optimální rovnováhu mezi účinností a kožní snášenlivostí. Koncentrace vitamínu C v tomto séru je navíc dvěstěkrát vyšší než v pomerančích – pokud bychom tedy chtěli dodat naší pleti stejnou koncentraci, museli bychom sníst opravdu velké množství pomerančů. Naši spotřebitelé však pouze stlačí ampuli, prášek se uvolní do emulze s kyselinou hyaluronovou a licochalconem A, a sérum protřepou, aby se látky správně smísily. Tímto je vitamín C čerstvě aktivován a sérum připraveno k použití. Nanášejte jej každý den a objevte skrytou sílu tohoto séra!

Čtěte dál