Andělská křídla

Objevte třpytivý svět ALOve a poznejte krásu diamantových zlatých šperků.

Foto: ALOve

Křídla, která vás ochrání, ale zároveň ozdobí

Luxusní zlaté šperky s diamanty se symbolickým přívěskem inspirovaným andělskými křídly se stanou vaším oblíbeným módním doplňkem a zároveň také talismanem. Přívěsek s křídly v sobě nese ochranu, nevinnost, lásku a čistotu, ale může mít i jiný specifický význam spojený přímo s jeho nositelem.

Foto: ALOve

Poznejte i daší šperky z rodiny ALOve a ozdobte jimi významné rodinné události

Přivítejte na svět miminko, poděkujte mamince. Oceňte studijní úsilí a úspěchy svých dětí nebo potěšte své blízké jen tak. Šperk ALOve Vám bude každý den připomínat významné, krásné okamžiky a bude Vás provázet na Vaší životní cestě. Šperk trvalé hodnoty je tím nejvhodnějším darem pro každý moment.

ALOve je svěží moderní česká klenotnická značka, mladší sestřička ALO diamonds. Šperky ALOve jsou synonymem špičkové kvality a designu inspirovaného nejnovějšími módními trendy. O jejich precizní zpracování se starají nejlepší klenotníci v pražském ateliéru, který patří mezi největší v Evropě.

V nabídce šperků ALOve najdete náramky, náhrdelníky i náušničky s diamantyPRO TY NEJMENŠÍ. Můžete také vybírat z nabídky diamantových prstenů a náramků PRO NĚJ. Bezpochyby Vás okouzlí také překrásné sety z diamantů,drahokamů nebo perel PRO NI.

www.alove.cz

Diamantové šperky ALOve pořídíte už od 3 000 Kč.Naše obchody najdete v Praze v OC Nový Smíchov, Nákupní Galerii Myslbek, Centru Černý Most, Centru Chodov a v OC Letňany. V Brně nás najdete v OC OLYMPIA a v Hradci Králové v Auparku.
Šperky ALOve naleznete také v buticích HALADA v Praze, Pařížská 7 a Na Příkopě 16., v Brně: Česká 23. a v Ostravě: Avion.

Čtěte dál