Alex Sedláčková a její triky pro perfektní postavu

25 letá blogerka, které v krvi proudí i ruská a ukrajinská krev, nám prozradila, jak se nejraději udržuje ve formě.

Foto: Barbora Gajová @barunkaga 

Milovnice módy, cestování, ale i zdravého životního stylu se už nějaký ten pátek nachází na Bali. Fotky z pláže tedy naleznete na její instagramovém profilu nejčastěji. A proto určitě nejednoho fanouška sympatické Alex zajímá, co všechno stojí za její sexy figurou.

"Já cvičení miluji a beru ho jako samozřejmou součást svého života. Cvičím většinou obden. Momentálně jsem nejvíce propadla asi józe, kterou jsem si zamilovala před třemi lety. Začala jsem hot jógou v Praze a velmi rychle mě tento druh jógy pohltil. Primárně jsem ji začala cvičit kvůli tomu, abych zhubla, protože jsem se v té době pustila do 30 denní výzvy hubnutí do plavek. Časem jsem pochopila, že jóga je o něčem jiném, než jen o formování postavy a má řadu dalších i zdravotních benefitů", prozrazuje na úvod našeho setkání. Kromě hot jógy má v oblibě hlavně vinyasa flow, ale i pilates.

Není to však jen jógou. Alex, jak nám prozradila, cvičení střídá a přizpůsobuje aktuálním potřebám. Preferuje kruhové tréninky, které dokonce vyhledává a nevynechává je ani na slunném ostrově. Svěřila se nám i s tím, že jí nedělá problém zacvičit si doma.

"Občas se přinutím si zatrénovat sama doma. Mám ráda klasické cviky jako dřepy či výpady, které jsou velmi efektivní. I zmíněnou jógou si doma občas odcvičím, i když v tomto směru přednost instruktorovi, protože ta pevná ruka je podle mě pro mě stále nutná."

Co však krásná blogerka ve světě fitness velmi neuznává, je crosfittové cvičení. "Tento druh cvičení mi pro tělo moc vhodný nepřijde. Tím, že se cvičí velmi rychle, tak mám pocit, že člověk nedokáže pohlídat to, zda daný cvik dělá správně. A nebaví mě ani běhání. Vůbec si nedokážu jít jen tak zaběhat." 

Na závěr nám ještě stihla prozradit, jakému sportu propadla momentálně nejvíce. "Surfování. Tento sport mě absolutně dostal. Dokonce jsem si pořídila i svůj vlastní surf a spolu s přítelem se snažíme surfovat jak často se jen dá. Je to nádherný, i když velmi náročný sport."

Čtěte dál