Alessandra Ambrosio v kampani módní značky Linda Farrow

Populární značka brýlí Linda Farrow odhalila kampaň ke speciální capsule kolekci SS19, ve které září topmodelka Alessandra Ambrosio.

Značka, která již vminulosti spolupracovala s mnoha zajímavými světovými designéry jako Dries van Noten, Phillip Lim nebo Jeremy Scott a s mnoha věhlasnými značkami jako Dior, Yves Saint Laurent, Balenciaga nebo Sonia Rykiel, se tentokrát rozhodla spojit síly s úspěšnou brazilskou supermodelkou a herečkou Alessandrou Ambrosio.

Foto: Linda Farrow / The Store 

Alessandra Ambrosio, zdobící nespočet obálek slavných módních publikací, je nejen andílkem na přehlídkách Victoria’s Secret, ale také matkou a velvyslankyní americké neziskové organizace National MS Society. Pro exkluzivní kampaň, kterou zachytil věhlasný fotograf Mariano Vivanco, byla tato múza, které leží módní svět u nohou, jasnou volbou.

Nekonvenční a stylové
Foto: Linda Farrow / The Store 
Nekonvenční a stylové

Ultramoderní design, který si oblíbily i hvězdy jako Yoko Ono, přitahuje pozornost od samého počátku značky. Nekonvenční a stylové tvary obrouček rostou v oblibě mezi módními nadšenci i širokou veřejností.

Na léto 2019 představuje Linda Farrow řadu brýlí, které se nesou především v jemných ženských tónech měděné a stříbrné. Nechybí v ní kousky s barevnými sklíčky ani brýle připomínající sexy kočičí pohled. V rozsáhlé kolekci SS19, plné okázalých a glamour brýlí, najde svůj kousek na nadcházející léto každý.

Foto: Linda Farrow / The Store 

Oblíbená značka Linda Farrow je k dostání i v Praze. Od podzimu roku 2018 se značka módních brýlí objevila na českém trhu v zastoupení exkluzivního multibrandového butiku THE STORE, který se nově otevřel na adrese Široká 15.

Čtěte dál