Adventní kalendář Harper’s Bazaaru se opět vrací. Zasoutěžte si s námi o luxusní ceny!

Adventní čas opět začal a to znamená jedno, Vánoce jsou již opravdu za rohem. Odměňte se mezi nakupováním dárků i vy a zasoutěžte si s Harper’s Bazaarem v exkluzivním adventním kalendáři. Začínáme již 1. prosince!

Foto: archiv

Ačkoliv ne vždy je toto období plné klidu a míru, jak se říká, tak je adventní čas přesto kouzelný. Světelné dekorace na každém rohu, vůně svařeného vína a perníčků, krásně nazdobené vánoční stromečky. A někdy se i poštěstí a krajinu zasype sněhobílá pokrývka. Už jen ta představa láká vydat se na příjemnou procházku městem či krajinou a užít si tuto atmosféru. 

K období Adventu a Vánoc ale také samozřejmě patří dárky, na jejichž nakupování se někdo těší a někoho to straší již od léta. Máte už vytvořený seznam, nebo dokonce nakoupeno? Ať už je to jakkoliv, nezapomeňte se zastavit a užít si také chvilku klidu. A hlavně odměnit i sami sebe. S tím vám pomůže i Harper’s Bazaar. 

Soutěžte s exkluzivním adventním kalendářem 

Jak je již tradicí, tak i letos pro vás máme oblíbený adventní kalendář plný krásných luxusních cen, které čekají jen na vás! Výběr je pestrý a začínáme již 1. prosince. Nezapomeňte si tedy vytvořit poznámku v telefonu a zkuste své štěstí. Každý den vám odkryjeme jedno políčko, pod kterým se bude skrývat možnost vyhrát jeden z 24 dokonalých dárků. Který bude ten váš? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou vždy najdete pod daným políčkem.

Přejeme hodně štěstí!

Foto: archiv

Čtěte dál