Adventní kalendář: 7.12. 2019

Zasoutěžte si o voucher v hodnotě 3 000 Kč na nové stylové brýle z optiky Eye Eye.

Foto: archiv EyeEye

EYE-EYE optika se odlišuje od ostatních optik v mnoha směrech. Jedním z nich je jejich osobní přístup k zákazníkovi. Jsou zde odborníci, kteří vám pomohou již od prvního okamžiku, kdy jste začali pochybovat, zda neotřebujete brýle. EYE-EYE optika je totiž nejen prodejna brýlí, ale zrak vám tu také dokáží změřit. Postará se o vás MUDr. Podzimková, která dlouhodobě úspěšně provozuje soukromou praxi očního lékaře a spolupracuje s nejvýznamnějšími klinikami v Praze. 

Vše je prováděno na základě tří základních prvků: estetika, kvalita a porozumnění. Brýle dotvářejí osobnost člověka a optika EYE-EYE se snaží ji brýlemi vyzdvihnout a podpořit. Každý má jiný styl, jiný vkus, jinou osobnost. K výběru brýlí, které splní všechny potřebné funkce a budou mít všechny pořebné parametry, vede dlouhá cesta, ale nebudete na ni sami. 

EyeEye
Foto: archiv EyeEye
EyeEye

Vyberte si v optice EYE-EYE z brýlí mnoha módních značek, jako jsou například Moscot, Andy Wolf, Porsche Design, Robert La Roche, Rudy Project, Barton Perreira a Cutler and Gross. Tyto značky jsou v široké škále stylu a tak je zaručeno, že si každý vybere. 

Zasoutěžte si o poukaz na designové brýle v hodnotě 3000 Kč.

SOUTĚŽ: Vyhrajte poukaz v hodnotě 3 000 Kč do optiky  EYE-EYE. Odměníme tři nejzajímavější odpovědi! Soutěž o tyto vouchery trvá do půlnoci 14.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Voucher do optiky Eye Eye vyhrává:

Lucie Zlatušková, ČESKÉ BUDĚJOVICE 

Alena Vrtalová, SMRZICE

Regina Steinhüblová, PRAHA

Čtěte dál