Adventní kalendář: 5.12. 2019

Zasoutěžte si o poukázku na předvánoční nákup v obchodech Albert.

Pro dárky i radost letos zajděte do Obchůdků

Už poosmé ozdobí vánoční atmosféru v prodejnách Albert děti z dětských domovů a jejich malé stánky. Stačí najít ten ve všem okolí. O vánoční drobnosti, dobrý skutek a dětský úsměv máte postaráno.

Foto: archiv Albert

Děti připravovaly v posledních týdnech vánoční ozdoby a další vlastnoručně vyrobené dekorace, a díky projektu Nadačního fondu Albert si tak osvojí základy finanční gramotnosti a připravují se na vstup do dospělého života. Do letošního ročníku se zapojilo šest desítek dětských domovů z celé republiky. Vánoční Obchůdky se postupně objeví až do 21. prosince ve vybraných prodejnách Albert v Čechách i na Moravě.

Foto: archiv Albert

„Obchůdky pravidelně organizujeme už od roku 2012. Za tu dobu přinesly dětem téměř 2,5 milionu korun. Finanční výtěžek ale není to hlavní. Díky Obchůdkům získávají děti ze sociálně ohroženého prostředí praktické dovednosti z oblasti cenotvorby, prodeje, marketingu i komunikace. Navíc se dostanou do prostředí, ve kterém se běžně nepohybují,“ říká Petra Režná z Nadačního fondu Albert.

Foto: archiv Albert

Vy si pak můžete z Obchůdků odnést ručně vyrobené vánoční dekorace a další dárky, kterými potěšíte nejen sebe a vaše blízké, ale i malé prodejce. Kdy se konají Obchůdky ve vašem Albertu, můžete najít na stránkách Nadačního fondu Albert.

Nadační fond Albert rozdělil za 10 let přes 100 milionů korun

V letošním roce slaví Nadační fond Albert 10 let. Za dobu trvání podpořil nebo proškolil desítky tisíc dětí a zorganizoval množství projektů, při kterých rozdělil téměř 110 milionů korun. „Zaměřujeme se na děti ze sociálně znevýhodněných skupin, které podporujeme prostřednictvím projektů jako jsou právě Obchůdky. Naším cílem je vzdělávání, integrace a rozvoj dětí, které neměly v životě až takové štěstí,“ dodává k činnosti Nadačního fondu Albert Petra Režná.

Foto: archiv Albert

SOUTĚŽ: Vyhrajte poukázku na nákup v obchodech Albert v hodnotě 5000 Kč. Odměníme jednu nejzajímavější odpověď! Soutěž o tuto poukázku trvá do půlnoci 11.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Výherce poukázky:

Tereza Mikulenková, Praha

Čtěte dál