Adventní kalendář: 4.12. 2019

Zasoutěžte si o kávovar Nespresso a vychutnejte si o letošních svátcích svůj dokonale severský kávový moment.

Foto: Nespresso

Letos si Nespresso pro svou tradiční sváteční kolekci vybralo téma severských momentů, která ztělesňuje kulturní trendy Hygge a Fika. Kávy jsou inspirované skandinávským životním stylem a jsou výzvou udělat si čas na setkání s rodinou a přáteli. Stopněte shon o svátcích a dopřejte si plnými doušky jejich čisté kouzlo s rodinou a přáteli nad šálkem kávy, tak jak to dokážou Seveřané.

Foto: Nespresso

Směs Variations Nordic Almond Cake Flavoured vychází z tradičních skandinávských chutí a nabízí kombinaci aroma mandlí a vanilky, která se inspiruje tradičním norským koláčem Kvæfjordkake.

Variations Nordic Cloudberry Flavourednabízí jemnou trpkou chuť ostružiníku morušky, jež roste v extrémním klimatu severských zemí. Zakulacený základ kávy Livanto je obohacený o ovocné tóny a jemnou kyselinku.

Pro ty, kteří raději chtějí zůstat věrní černé kávě, je tu Nordic Black. Káva je aromatickou směsí zrn Arabica z Afriky a Jižní Ameriky, jejíž elegantní sladké ovocné tóny doplňuje hladká a vytrvalá chuť obilovin a společně tak vytvářejí lehkou černou kávu střední intenzity.

Kávovar Essenza Mini
Foto: Nespresso
Kávovar Essenza Mini

Nový kovový kávovar Essenza Mini v limitované edici v moderní stříbrné barvě v sobě kombinuje jednoduchost ovládání, minimalistickou krásu a nepřekonatelnou kvalitu, typickou pro Nespresso. Essenza Mini nabízí dokonalý zážitek z kávy Nespresso a v každé kuchyni bude vypadat velmi stylově.

Kávovar Nespresso Essenza Mini pořídíte za 3090 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit!

SOUTĚŽ: Vyhrajte kávovar Nespresso Essenza Mini. Odměníme jednu nejzajímavější odpověď! Soutěž o tento kávovar trvá do půlnoci 10.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Výherce kávovaru je:

Petra Máková, Liberec

Čtěte dál