Adventní kalendář: 19.12. 2019

Vyhrajte 3x balíček produktů z limitované edice Yves Rocher a užijte si Vánoce v objetí přírody.

Jaké budou vaše letošní Vánoce? Užijte si je v objetí přírody

Příroda je pro značku Yves Rocher tím nejcennějším darem. Vánoční svátky jsou pozvánkou k znovuobjevení kouzla přírody a jednoduchých požitků: vůně borovic, dotek kůry stromů, hebkost sněhových vloček… Příroda je k nám velkorysá, oslavme proto letošní Vánoce se závazkem vůči ní a vzdejme přírodě hold, který si zaslouží.

Foto: Yves Rocher

Najděte klid a rovnováhu uprostřed lesů

Sváteční dny jsou nejen příležitostí užít si kouzelné momenty v přítomnosti nejbližších, ale také možností dopřát nějakou malou radost i sama sobě. Přírodní a revitalizující kolekce V srdci jedlového lesa vás okouzlí svěží a ovocnou směsí pomeranče a cedrového dřeva. Užijte si uvolňující koupel se sprchovým gelem 400ml/200ml – 149 Kč/99 Kč nebo sprchovým olejem 200 ml – 149 Kč, který obsahuje více než 91 % složek přírodního původu.

Foto: Yves Rocher

Spousta věcí nás může lehce omrzet… určitě ale ne padající sníh

Kouzelná atmosféra na vás dýchne i skrze limitovanou edici První vločky s vůní bílých mandlí, která připomíná jemný dotek sněhových vloček. Užijte si sladké kouzlo Vánoc při každodenním rituálu a dopřejte sobě i svým blízkým opravdový relax. V kolekci najdete například sprchový gel 400 ml/200 ml – 149 Kč/99 Kč, tělové mléko 200 ml/50 ml – 149 Kč, balzám na rty – 69 Kč nebo krém na ruce 75 ml 99 Kč.

Foto: Yves Rocher

Překvapte přátele a rodinu balíčkem přesně podle svých představ a nechte si ho v prodejnách Yves Rocher svátečně zabalit nebo vybírejte na www.yves-rocher.cz.

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček produktů z limitované edice Yves Rocher a užijte si Vánoce v objetí přírody. Odměníme tři nejzajímavější odpovědi! Soutěž o tyto balíčky trvá do půlnoci 25.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Mix produktů Yves Rocher
Foto: Yves Rocher
Mix produktů Yves Rocher

Zasoutěžte si o limitované vánoční edice První vločky a V srdci jedlového lesa v hodnotě 1 100 Kč.

Balíček produktů z limitované edice Yves Rocher vyhrávají: 

Olena Yurchenko, Trutnov

Jitka Nosková, Velké Hamry

Šárka Železná, Praha

Čtěte dál