Adventní kalendář: 18.12. 2019

Zasoutěžte si o speciální prací prostředek Perwoll.

Foto: Shuttesrtock

Letošní inspirace od Perwollu je ve znamení motivace k péči o oblečení, aby déle vydrželo jako nové. Pobízí k „pomalé modě“ – nakupovat méně oblečení, vybírat si spíše kvalitnější kousky a správně o ně pečovat, aby vydržely déle. Jedinečná receptura pracího gelu Perwoll renew Advanced Effect se postará o vaše oblíbené kousky tak, že budou nejen čisté, ale opět jako nové. Díky působení aktivních složek Perwoll pomáhá vyhlazovat roztřepená vlákna, čímž zachovává barvy zářivé i po několika praních.

Speciální prací prostředek Perwoll
Foto: archiv značky
Speciální prací prostředek Perwoll

Speciální prací prostředky Perwoll Color a Black zachovají barvy a tvary vašeho oblečení jako nové. Pečujte o své oblečení, tak aby jste nemuseli neustále nakupovat nové. #RethinkFashion

Perwoll v různých velikostech a variantách dostupné ve vašem obchodě. Perwoll 0,9L pořídíte za 119 Kč. Zasoutěžte si o nej a o další produkty z rodiny Henkel v celkové hodnotě 1000 Kč.

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček produktů Henkel v hodnotě 1000 Kč. Odměníme tři nejzajímavější odpovědi! Soutěž o tento balíček produktů trvá do půlnoci 24.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Speciální prací prostředek Perwoll vyhrává: 

Iva Nováková, Praha

Lucie Fendrychová, Mladá Boleslav

Petra Bémová, Žďár nad Sázavou

Čtěte dál