Adventní kalendář: 15.12.2019

Zasoutěžte si o produkty Rituals, které vám provoní domov a navodí vánoční atmosféru.

Foto: archiv Rituals

Značka Rituals, známá především pro svou tělovou kosmetiku a produkty pro domov, představuje zimní limitovanou edici produktů The Ritual of Tsuru, která je inspirovaná japonskou legendou o jeřábovi, jenž žije až 1000 let. V Japonsku darují složené origami ve tvaru jeřába a darují tím svým blízkým zdraví, dlouhověkost a prosperitu. Darujte svým blízkým produkty z řady Tsuru, které voní po borovici s dotekem zlata.

Foto: archiv Rituals

Vybírat můžete z produktů péče o tělo – tělový krém, sprchová pěna, peeling – nebo z produktů, které provoní Vaši domácnost – vonné tyčinky a vonná svíčka. Svému domovu dodáte vánoční atmosféru hřejivou vůní a červeno-zlatou barvou.

Pokud jste milovníci dlouhých koupelí vyzkoušejte bomby do koupele z limitované edice a svou koupelnu můžete vánočně dozdobit s mýdlem a krémem na ruce.

Foto: archiv Rituals

Provoňte svůj byt
Foto: archiv Rituals
Provoňte svůj byt

Vánoce si bez vonné svíčky už představit nedovedeme. Svíčka The Ritual of Tsuru vydrží hořet až 50 hodin a pořídíte ji za 665 Kč.

Vonné tyčinky z kolekce The Ritual of Tsuru provoní a harmonizují váš domov nejméně na 3 měsíce. Ratanové tyčinky ponořené do přírodního esenciálního parfému nasávají vůni a rozšiřují jí po místnosti. Koupíte je za 665 Kč.

O oba produkty si můžete zasoutěžit!

SOUTĚŽ: Vyhrajte svíčku a vonné tyčinky z kolekce The Ritual of Tsuru od značky Rituals. Odměníme tři nejzajímavější odpovědi! Soutěž o tyto produkty na provonění domácnosti trvá do půlnoci 21.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Produkty Rituals vyhrávají: 

Vlasta Svatošová, Liberec

Simona Palecek, Brno

Alice Voseckova, Praha

Čtěte dál