Adventní kalendář: 14.12. 2019

Zasoutěžte si o nový stylový smartphone značky Huawei.

Foto: archiv Huawei

Nepřehlédnutelná stylovka

Nejnovější přírůstek do rodiny stylových smartphonů od Huawei má jméno nova 5T a navazuje na předchozí bestsellerové modely této řady.

Tato novinka vás naláká především na pětinásobný fotoaparát s umělou inteligencí, který zajistí dokonalý záběr ještě před jeho zachycením, ať už chcete ultra široký záběr z rodinného lyžování nebo detailní makro. Pokud jste fanoušci selfie nejen na sociální sítě, tak budete mít radost z přední 32Mpx kamery, která je originálně umístěna v „průstřelu“ v levém horním rohu displeje.

Huawei nova 5T také zaujme neotřelým barevným vzhledem. Milovníci výrazného designu jistě ocení především provedení Midsummer Purple, které kromě holografických zad přidává také 3D vzorkování složené z jednotlivých písmen názvu nova. Nova 5T nenabízí pouze stylový design, ale také prvotřídní výkon. Díky nejnovějšímu procesoru z dílny Huawei se nemusíte bát ani těch graficky nejnáročnějších aplikací nebo multitaskingu.

Smartphone se také pyšní baterií o kapacitě 3 750 mAh, která se postará o celodenní výdrž a návykové je i rychlé nabíjení SuperCharge. To prostřednictvím konektoru USB-C nabije 50 % kapacity baterie během pouhých 30 minut. A potěší také jeho kompaktnost. Smartphone díky své tloušťce 7,87 mm a bezrámečkovému displeji váží pouhých 174 gramů.

Huawei nova 5T si můžete pořídit ve třech barevných variantách – elegantní černé, v modrém provedení Crush Blue a v originální fialové verzi Midsummer Purple.

Více na www.huawei.cz.

Huawei nova 5T
Foto: archiv Huawei
Huawei nova 5T

Nový designový smarthopne pořídíte za 9999 Kč a nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte smartphone Huawei nova 5T. Odměníme jednu nejzajímavější odpověď! Soutěž o tento smartphone trvá do půlnoci 20.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Nový stylový smartphone značky Huawei vyhrává: 

Jana Blailová, Ostrov

Čtěte dál