Adventní kalendář: 13.12. 2019

Zasoutěžte si o balíček vlasové kosmetiky ColorMotion+.

Foto: archiv Sirowa

Wella Professionals představuje novou značku vlasové kosmetiky ColorMotion+která je primárně určená k posílení a ochraně barvených vlasů.

Díky ColorMotion+ už nemusíte volit mezi ochranou barvy nebo posílením vlasů. Pravidelné používání této nové řady vylepšuje kvalitu barvených vlasů třemi způsoby: poskytováním ochrany barev po dobu až 8 týdnů, vytvářením zářivého lesku a posilováním struktury vlasů.

Proč barevné vlasy vyžadují tak zvláštní pozornost?

Barvené vlasy jsou citlivější na každodenní vlivy, jako je mytí, styling a okolní prostředí, které může působit na citlivá barevná vlasová vlákna. Týden po týdnu je ovlivňován celkový stav barvených vlasů a intenzita barvy se ztrácí, jak barevné molekuly mizí. To oslabuje strukturu vlasů a zanechává ji matnou.

Trojitá síla ColorMotion+ spojuje to nejlepší z technologií péče Wella Professionals: Technologie Free Radicals Protection zapouzdřuje kovy, a tím snižuje tvorbu volných radikálů; Hair Surface Polisher vyhlazuje vlasové kutikuly pro viditelně vyšší lesk a ovladatelnost a Wellaplex Bonding Agent pomáhá rekonstruovat vnitřní vazby vlasů. Pro silnější vlasy.

Řada ColorMotion+ obsahuje:

Shampoo
Foto: archiv Sirowa
Shampoo

Šampon na ochranu barvy pomáhá uzamknout barevné molekuly uvnitř vlasu. Zároveň zachovává hladkost a lesk vlasů. Navíc obsahuje antioxidanty, které pomáhají zlepšit ochranu před volnými radikály.

285 Kč

Conditioner
Foto: archiv Sirowa
Conditioner

Zvlhčující kondicionér pro zářivější barevné výsledky. Pomáhá vylepšit povrh vlasu a poskytuje zářivé odlesky světla v barvených vlasech.

310 Kč

Structure+ Mask
Foto: archiv Sirowa
Structure+ Mask

Profesionální péče s technologií WellaPlex, která pomáhá rekonstruovat vazby uvnitř vlasového vlákna. Structure+ Mask je intenzivní ošetření, které poskytuje zesílení struktury vlasů, dlouhodobou ovladatelnost a lesk. 

330 Kč

O všechny tři produkty si můžete zasoutěžit.

V balíčku pak ještě najdete:
Foto: archiv Sirowa
V balíčku pak ještě najdete:

EIMI Thermal Image, dvousložkový sprej pro tepelnou ochranu vlasů během fénování nebo před žehlením, 222 Kč.

EIMI Mistify Light, lehký lak se střední fixací s inovativním atomizérem, pro přirozený pohyb ve vlasech, 282 Kč.

Olej Oil Reflections, lehký vlasový olej s extraktem z bílého čaje a olejem z kamélií. Dodává lesk a vyhlazuje vlasová vlákna, 346 Kč.

SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček produktů Wella. Odměníme jednu nejzajímavější odpověď! Soutěž o tento balíček produktů trvá do půlnoci 16.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Balíček vlasové kosmetiky ColorMotion+ vyhrává: 

Jana Šulerová, Prostějov

Čtěte dál