Adventní kalendář: 11.12. 2019

Zasoutěžte si o exkluzivní dárek od Institutu Orlane Praha! 


Restartujete vaše mládí s Orlane B21 Extraordinaire!

Zbavte se vrásek, linek či pigmentových skvrn a navraťte své pokožce mladistvý vzhled díky pleťové péči té nejvyšší kvality.

Foto: archiv Institut Orlane Praha

Francouzská hi-tech kosmetika ORLANE je prestižní světoznámou značkou, která se více než sedmdesát let specializuje na vysoce účinné produkty proti stárnutí pleti.

Ikonické sérum ORLANE B21 Extraordinaire, stejně jako i všechny další produkty z řady ORLANE B21 Extraordinaire, viditelně redukuje všechny projevy stárnutí. Resetuje buňky, a tím eliminuje hlavní poruchy jejího špatného fungování. Zvyšuje hustotu pleti a obnovuje energii buněk.

Hlavní aktivní látkou, kterápůsobí na hlavní projevy stárnutíje Youth Reset® komplex. Umožňuje pleti, aby se sama napravovala a dává buňkám více času na regeneraci. Posouvá buněčné hodiny zpět.  Dvacet jedna aminokyselin z kmenových buněk světlého irisu pomáhá obnovit hustotu, zjemnit a ozdravit pleť. Navrací tak pleti její mladistvý vzhled.

Foto: archiv Institut Orlane Praha

Společnost ORLANE je průkopníkem v péči proti stárnutía své prvenství si připsala i s používáním termínu anti-aging kosmetika“. Při výrobě se vždy inspiruje lékařskými objevy a využívá nejnovější technologie současnosti. Všechny výrobky kosmetiky ORLANE obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex ORLANE B21 BIO-ENERGIC, který regeneruje, stimuluje buněčnou energii, zpevňuje a hydratuje. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti.

INSTITUT ORLANE PRAHA: místo luxusní kosmetiky a péče

INSTITUT ORLANE PRAHA nachází inspiraci v péči o krásu u svého francouzského protějšku, INSTITUTU ORLANE v Paříži.  Poskytuje jedinečné pleťové a tělové rituály, které přináší nejenom relaxaci, ale i regeneraci a obnovení přirozených funkcí pokožky. INSTITUT ORLANE PRAHA nabízí rovněž kompletní nabídku produktů péče ORLANE PARIS.

Pražský INSTITUT ORLANE v Truhlářské ulici 5, s rozlohou 300 m2, je teprve druhým institutem značky ORLANE v Evropě. Je unikátním uceleným projektem, protože profesionální péči si klienti mohou dopřát nejen v kosmetickém institutu, kde prioritou je komplexní péče o tělo, včetně manikúry a pedikúry, ale i v butique ORLANE, nebo v kadeřnickém salonu.

 www.orlaneinstitut.cz

Sérum B21 Extraordinaire
Foto: archiv Institut Orlane Praha
Sérum B21 Extraordinaire

Ikonické sérum Orlane

Obsahuje proslulý patentovaný rostlinný komplex ORLANE B21 BIO-ENERGIC, který regeneruje, stimuluje buněčnou energii, zpevňuje a hydratuje. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti.

30 ml sérum pořídíte za 5490 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

Cestovní sada B21 Extraordinarie
Foto: archiv Institut Orlane Praha
Cestovní sada B21 Extraordinarie

Kompletní cestovní sada Orlane B21 Extraordinarie obsahuje: 

7,5ml sérum Orlane B21 Extraordinaire; 9ml Orlane B21 Extraordinaire pleťový krém Absolute 
Youth Cream; 7,5ml Orlane B21 Extraordinaire oční krém; 20ml Orlane B21 Extraordinaire Lotion

Dárková cestovní kazeta péče o pleť Orlane B21 Extraordinarie o čtyřech produktech stojí 1200 Kč nebo si o ní můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte ikonické sérum B21 Extraordinarie nebo cestovní kazetu s kompletní řadou B21 Extraordinarie, obojí od značky Orlane. Odměníme tři nejzajímavější odpovědi! Soutěž o kosmetiku Orlane trvá do půlnoci 17.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Exkluzivní dárek od Institutu Orlane Praha vyhrávají:
 
Dagmar Salakova, České Budějovice 
Markéta Holubová, Bečvary
Pavla Varáčková, Štenovice 

Čtěte dál