Adventní kalendář: 10.12. 2019

Zasoutěžte si o hedvábný šátek FREYWILLE.

Společnost FREYWILLE, založená v roce 1951 v srdci Vídně, je vůdčí osobností v oblasti umění páleného smaltu již přes více než 60 let. Stanovení nových standardů v designu šperků, procesu pálení smaltu a neustále internacionalizace, vedlo k vytvoření jedinečného stylu FREYWILLE pod vedením Simone Grünberger – Wille, která dodnes stále utváří image značky.

Foto: FREYWILLE

Značka FREYWILLE nyní představuje svoji nejnovější Hommage kolekci, která čerpá inspiraci od výjimečného francouzského malíře Paula Gauguina.

Byla to právě malířova touha po ideálním tropickém ráji, která inspirovala umělecký tým FREYWILLE k vytvoření třech pestrobarevných kolekcí, z nichž každá interpretuje Gauguinovy dechberoucí malby v umělecky páleném smaltu.

Polynesia
Foto: FREYWILLE
Polynesia

Výraznými aspekty tohoto designu jsou bílé a růžové lilie, znázorněné na pestrobarevném pozadí, jenž doplňují zelené listy. Design se vyrábí ve žlutém zlatě.

Tahiti
Foto: FREYWILLE
Tahiti

Kolekce TAHITI září v intenzivní červené, žluté a tmavě modré barvě spolu s jasně žlutým paprskem čistého zlata v uměleckém smaltu. Ten je ukotven v bílém zlatě/rhodiu.

Bora Bora
Foto: FREYWILLE
Bora Bora

Kolekce vyobrazuje abstrakci spolu s výraznými prvky exotické flóry ostrova. Pestrobarevný design podobný tanci v Polynéském nebi. K dispozici ve žlutém zlatě.

Kolekce inspirovaná dílem Paula Gauguina ale není zdaleka jedinou kolekcí, jejíž design se opírá o světoznámé umělce. Oblíbená je i kolekce s díly Alfonse Muchy.

K doplnění všech kolekcí navíc vytvořil tým FREYWILLE šátky a šály. K předvedení designu na textiliích často kombinují více kolekcí. Jen vzácně je na šátcích zobrazen pouze jeden design. Jsou použity kvalitní materiály jako je hedvábí a kašmír. V kombinaci s uměleckým designem jsou módním a hřejivým doplňkem.

 

Hommage á Alfons Mucha – Papillon Poesie Pink
Foto: FREYWILLE
Hommage á Alfons Mucha – Papillon Poesie Pink

Oživte svůj zimní outfit pestrým šátkem, který je zároveň i uměleckým dílem.

Šátek Carré 90x90cm od značky FREYWILLE pořídíte za 8800 Kč nebo si o něj můžete zasoutěžit.

SOUTĚŽ: Vyhrajte šátek Carré 90x90cm od FREYWILLE. Odměníme jednu nejzajímavější odpověď! Soutěž o tento šátek trvá do půlnoci 16.12.2019, ale každý den do Štědrého dne odkrýváme nový dárek!

Hedvábný šátek FREYWILLE vyhrává:

Vlaďka Maurerová, TÝNEC NAD SÁZAVOU 

Čtěte dál