Adriana Lima naposledy na mole Victoria’s Secret

Tohle je definitivní konec jedné éry.

Sedmatřiceltiletá modelka reprezentovala značku Victoria's Secret téměř dvacet let. Ještě před show dala na Instagram krátké video, které rekapitulovalo jejích 19 let a 18 úžasných show. Adriana se na mole Victoria's Secret objevila poprvé v roce 1999 a hned další rok získala statut andílka.

Foto: Harper’s Bazaar UK

Během letošní show vynesla Adriana na molo dva modely. Jako první přestavila krajkové body, doplněné šperky, jiskřivými střevíci a křídly ve tvaru půlměsíce. Během dalšího tématického bloku módní show následoval nejemotivnější moment celého večera – na molo vchází Adriana Lima oděná do křišťálového topu, který by ji jakoby obrůstal, sandálů z bílého peří a záplavě pavích per. Publikum postupně propuká ve standing ovation. Když Adriana dojde na konec mola, naplno dává průchod svým emocím a neskrývá slzy. Dnes to bylo naposledy.

„Drahá Victoria, děkuji, že jsi mi ukázala svět. Děkuji, že jsi se se mnou podělila o svoje tajemství. Především ale děkuji, ne za to, že jsi mi dala křídla, ale že jsi mě naučila létat,“ dojala se Adriana na Instagramu.

 

Finální sestřih pro televizní premiéru si počkáme do 2. prosince. Vy se ale už teď můžete podívat na všech 73 looků z dalšího zásadního večera módy.

Čtěte dál