Adidas spojuje síly s popovou divou Beyoncé

Ivy Park opět ožívá!

Foto: archiv instagram @beyonce

Spolupráce jsou čím dál oblíbenější a my se nemůžeme dočkat právě této. Beyoncé oznámila, že odkoupila zpět svou tehdejší značku Ivy Park a nyní se ji chystá opět postavit na nohy. A to ve velkém stylu v rámci spolupráce s Adidas! 

Adidas je celosvětově známá sportovní značka. Mezi konkurenty patří například Nike či Puma. Obě tyto značky přišly s celebritami, které pro ně vytvořily speciální kolekce. To se teď Adidas snaží přebít. Bude Ivy Park další Fenty? 

Foto: archiv instagram @beyonce

Tato kolekce má být přelomová. Oslavuje sílu, volnost a jedinečnost. Je pro každého, kdo se nebojí vyjádřit sama sebe, využít příležitostí a nežít ve strachu. Nebude rozlišovat pánskou a dámskou kolekci, protože se bude vytvářet pouze unisex, což je nyní velmi populární. Barevně bude také pro odvážnější jedince, protože se bude skládat pouze z výrazných barev jako například zpěvačkou oblíbená zářivě oranžová.  Kolekce bude obsahovat krom oblečení a bot také doplňky. Najdeme v ní například šaty, kalhoty, mikiny, trička, ale i spodní prádlo či batohy. Bude navržena tak, aby se dala jednoduše vrstvit a využít tedy za každého počasí. Je vidět, že Beyoncé v této kolekci nechybí jak styl tak praktičnost.  

Foto: archiv instagram @beyonce

“Tohle je spolupráce mého života. Adidas je extrémně úspěšný v posouvání hranic kreativity, což je vedle růstu a sociální odpovědnosti naší společnou filozofií. Těším se na obnovení a rozšíření značky Ivy Park na skutečně globální úroveň.“ řekla popová diva. 

Foto: archiv instagram @beyonce

Tato kolekce bude dostupná online na webových stránkách Adidas a ve vybraných obchodech od 18.1. 2020. Cenově se bude pohybovat od $25 do $50 a bude nabízet velikosti od XS až po XL. 

Čtěte dál