9 typů kabelek se kterými v roce 2021 zazáříte

Kousky, bez kterých tento rok nebudete chtít opustit dům.

Foto: IMAXtree

Jste stejní snílci jako my a do nového roku jste si připravily dlouhý seznam věcí, které byste si chtěly pořídit? Pokud ano, neměla by vám tam jistě chybět kabelka z našeho výběru. Projděte rokem 2021 se svým zbrusu novým doplňkem sezóny.

Našli jsme pro vás luxusní kabelky hodné vašeho šatníku. Včetně těch přes rameno, které říkají, že jste doslova „boss-lady“, nebo oblíbené „tote bags“. Z našeho seznamu si vybere každá!

1. Přes rameno

Upgrade klasické kabelky přes rameno z 90. let. Tento styl je aktuálně velmi oblíbený také mezi velkými módními domy, jako je Prada či Gucci.


2. Vyrobeno s láskou

Pleteniny a výrazné textury vytvoří jedinečný doplněk tohoto roku. A ne, nemusí vypadat tak, že vám ji uháčkovala babička!


3. Zpátky do 70'

Není žádným tajemstvím, že 70. léta jsou zpět, a to ve velkém stylu. Pokud jste si do svého šatníku dosud nepořídily žádný „hippie“ doplněk, pak vám doporučujeme začít s třásněmi. Tento trend je zábavný, koketní a ideální na zimu i na jaro. 


4. Mikrokabelky

Jedná se o jeden z největších trendů, u kterého si případně můžete vystačit s tím, co máte doma. Kdo by si nezamiloval způsob, jakým mikrokabelky posouvají outfit na další úroveň. Stačí vzít vaši nejmenší kabelku, kterou již máte doma, přidělat ji ke zdobnému řetízku nebo pásku a máte trendy a pohodlný outfit na každodenní nošení. Máme pro vás ale i tipy na nové přírůstky.  


5. Jedinečné tvary

Rok 2021 bude pravděpodobně opět plný neočekávaných zvratů a překvapení, takže si vyberte kabelku, která je bude doplňovat. Dopřejte si jedinečný pocit vlastnictví toho, co nikdo jiný nemá. Doporučujeme tak vybírat kabelky různých neobvyklých tvarů a velikostí, které promění váš celý look. 


6. Barevné variace a návrat batiky

Batika měla minulý rok v létě obrovský návrat. Letní dny jsou sice bohužel dávno pryč, ale my jsme se rozhodli, že se s tímto stylem ještě nerozloučíme. Našli jsme způsoby, jak se k tomuto trendu různými variantami vrátit.


7. Praktičnost na cestách

Užitečnost se v módním světě skloňuje pouze zřídka. Přesto se do tohoto trendu pustilo nemálo luxusních módních domů, které funkčnost a praktičnost daly tentokrát na první místo. V kurzu budou kabelky na opasku, stylové obaly lahví na vodu a cokoliv se spoustou praktických kapsiček.


8. Čím větší, tím lepší

Vstupte do nového roku s taškou, která unese cokoliv a kdykoliv. Pokud jste jako my a nosíte s sebou vždy spoustu věcí od sportovního oblečení do fitka přes svačinu do práce po notebook na pochůzky, tak je pro vás tato kabelka absolutní „must-have“.


9. Zpátky do sedla

V případě, že neradi experimentujete, obraťte se ke klasice. Tato kabelka je skutečně nadčasová a vydrží vám dlouhé roky. V posledních letech se tento trend vrací zpět do našich srdcí a v roce 2021 její obnovou jistě zaujmete.

Čtěte dál