7 rad, jak zvládnout vztah se ženatým mužem

Konečně jste potkala muže svých snů, má pouze jednu chybu: je ženatý. Jak tento rizikový vztah zvládnout bez zlomeného srdce?

Foto: Shutterstock

1. Čas

On vašemu vztahu nedává 100%, nedělejte to ani vy. Jste přeci úspěšná žena, která nesedí neustále doma a nečeká na zprávu od něj. 

2. Kamarádky

Vztah se ženatým mužem je citově velmi náročný, proto si hýčkejte kamarádky, kterým se můžete vybrečet na rameni nebo ho s nimi pořádně zdrbnout. 

3. Peníze

Život milenky může znamenat spoustu krásných kabelek a šperků. To je samozřejmě skvělé, ale pozor, ať vám slibuje cokoli, s jeho penězi prostě nemůžete počítat. Snažte si udržet svou finanční nezávislost. 

4. Ta druhá

Sice vám při každé schůzce vyznává svou lásku a říká, že jste jediná žena jeho života. Víte, že to není pravda, ať říká cokoli, nejspíš stále spí se svou ženou. Dokážete to skousnout?

5. Přechodná doba

Dokud neuvidíte rozvodové papíry, neplánujte s ním společnou budoucnost. Jemu pravděpodobně vyhovuje život s manželkou a milenkou, proč by to měl měnit?

6. Důvěra

Když se opravdu rozvede, dokážete se povznést nad okolnosti začátku vašeho vztahu a celý zbytek života ho nebudete podezírat, že má další milenku?

7. Inkognito

Užíváte si skvělý sex, máte kabelky od nejslavnějších návrhářů, ale váš vztah se odehrává pouze za zavřenými dveřmi vašeho bytu nebo hotelového pokoje. Nemůžete Pana Božského představit kamarádkám ani jít do vaší oblíbené kavárny. Smiřte se s tím.

Čtěte dál