7 nejstylovějších účtů, které stojí za to sledovat na Tik Toku

Zapomeňte na Snapchat i Instagram, natož na Facebook. To nejzábavnější se teď děje na Tik Toku. Tady jsou ty nejstylovější módní účty, které se vyplatí sledovat.

Pokud jste nestrávili poslední rok pod kamenem, pak jste jistojistě slyšeli o Tik Toku. Původem čínská aplikace pro vytváření a sdílení krátkých videí se po planetě šíří již dva roky, ale až zástupy znuděných uživatelů trčících doma kvůli koronavirové karanténě z ní udělaly hit sociálních sítí číslo jedna. Zdaleka to tedy již není jen místo pro pubertální vtípky, ale najdete tu i řadu osobností ze světa módy. Koho tu můžete sledovat?

Bella Hadid 

@babybella777

Pokud se nemůžete dostatečně vynadívat na půvaby Belly Hadid, pak vás její účet nezklame. Většinou tu totiž modelka roztomile tančí náležitě spoře oděná. Takže můžete obdivovat její dokonalé tělo a pak si za a) dát ještě jednu on-line fitness lekci, nebo za b) do sebe v depresi nad sebou sama vpravit další pytlík brambůrků.

Lizzo

@lizzo

Nebo za c) začít místo toho sledovat účet korpulentní zpěvačky Lizzo, která se stala ambasadorkou “body positivity”. Nechá vás nahlédnout do své kosmetické výbavy a podělí se s vámi o recepty ze své kuchyně.

Jacquemus

@jacquemus

Jeden z nejžádanějších návrhářů současnosti to se sociálními sítěmi umí, tak není divu, že si ochočil i Tik Tok. V hlavní toli titěrné kabelky, obří klobouky, moře a krásné modelky i modelové.

Young Emperors

@young_emperors

Tenhle pár z Francie baví sebe i ostatní svými dokonale zkorodinovanými looky. Dokazují tak, že se nemusíte pořád tvářit strašně cool a že občas si ze sebe udělat legraci není vůbec na škodu.

Camila Coelho

@camilacoelho

Pokud už tuto brazilskou vizážistku a influencerku nesledujete na Instagramu, pak můžete zkusit Tik Tok. Uspokojují-li vás videa z barevně sladěné šatny nebo z pečlivě vyrovnaných kosmetických produktů v koupelně, jste na správné adrese.

Brittany Xavier

@brittany.xavier

Všechny nejžhavější módní trendy ve skutečně nositelné podobě najdete na účtu této stylistky. Důkaz, že nemusíte vždycky jen tančit, abyste na Tik Toku získali sledovanost.

Negin Mirsalehi

@neginmirsalehi

Holandská influencerka je jednou z dalších známých tváří, jejíž sláva se přelila z Instagramu i na Tik Tok. I tady můžete obdivovat to, co ji proslavilo - její neuvěřitelně krásné vlasy. A nejen to, Negin se s vámi podělí o své zaručené beauty tipy či roztomilého pejska.

Čtěte dál