6 věcí, které potřebuje každý muž ve vztahu

Ženy dokáží přesně pojmenovat, jaký má být jejich partner, a co od něj očekávají. Po čem ale ve vztahu touží muži?

Foto: Shutterstock

Být muž

Je to jednoduché, muž se potřebuje cítit jako muž. A to nejen v případě, že potřebujete něco opravit, nebo toužíte po nové „chanelce“. Obdivujte jeho mužnost a bude vám zobat z ruky. 

Být najedený

Jak prosté. Neříkáme, že máte každý den stát u plotny, ale když mu občas uvaříte, získáte plusové body. Objednat jídlo z restaurace umí každý, ale když připravíte pokrm pro svého milovaného, je to úplně něco jiného. Dobré víno je samozřejmostí. 

Mít čas na své záliby

Nakupování není podle většiny mužů koníček, není nutné ho brát vždycky s sebou, stačí když vám svěří svou zlatou kartu. Vy se rozhodně nudit nebudete, nechte ho také, ať si užívá své zábavy ve společnosti kamarádů. 

Mít ženu s vlastním názorem

I když se na ulici otočí za tuctovou blondýnou, doma chce mít sebevědomou ženu s vlastním názorem. Zdravé sebevědomí působí na muže jako magnet. Nebuďte puťka a ukažte mu, že si umíte užívat života. A samozřejmě nikdy nešetřete chválou a masírujte jeho EGO. 

Bez výčitek

Jestli něco dokáže muže spolehlivě naštvat, tak jsou to neustálé výčitky že něco neudělal, nebo hůř. že všechno dělá špatně. Zkuste se trochu ovládat a dejte si od výčitek chvíli pauzu. 

Mít sex

Sex do vztahu patří, ale občas se prostě milujte. Jemné, něžné, dlouhé hlazení, něžnosti, pohledy z očí do očí. Není kam spěchat, užívejte si jeden druhého. Jednou za čas si prostě užijte milování se vším všudy, romantika, předehra… Cokoli máte rádi.

Čtěte dál