5 typů líčení, které přežije tropické počasí

Jak se nalíčit, aby vám to slušelo a make-up se neroztékal?

Foto: IMAXtree

Nejteplejší den v roce je tu. Není ale třeba kvůli tomu rezignovat na upravený vzhled. 

 

Etro
Foto: IMAXtree
1 Etro

Pudr není v současnosti zrovna trendy, ale v tomhle vedru je skvělým pomocníkem. Klidně s ním tedy tvář zmatněte. Aby si ale udržela módní svěžest a “glow”, do vnitřních koutků očí naneste tělový rozjasňující stín (lehce třpytivý nebo s perletí), a na hranu nosu a nad horní ret aplikujte rozjasňovač.

Philosophy di Lorenzo Serafini
Foto: IMAXtree
2 Philosophy di Lorenzo Serafini

Horké počasí je bohužel zárukou rozmazaného líčení. Udělejte z toho výhodu a výraznou rtěnku naneste ledabyle prstem, tentokrát nevykreslujte tvar rtů. Svěžest tohoto looku ještě podpoří bezbarvý lesk na závěr.

Vicky Zhang
Foto: IMAXtree
3 Vicky Zhang

Červenají vám v horku tváře? Jděte tomu naproti. Jemné růžové líčení se vrací do módy, a tak se vyzbrojte růžovou tvářenkou, kterou klidně naneste i na oči a pěkně ve stejném odstínu naličte i rty.

Alberta Ferretti
Foto: IMAXtree
4 Alberta Ferretti

Modelky na letní přehlídce Alberty Ferretti měly extrémně lesklou pleť i lesklé stíny. V těchto dnech se o lesk nemusíte příliš snažit, jen ho lehce korigujte speciálními ubrousky. A až se vám začne potit čelo, inspirujte se i účesem, jehož základem jsou tenké, jakoby mokré pramínky - pomůže gel, ale i obyčejná voda.

House of Holland
Foto: IMAXtree
5 House of Holland

Nejspolehlivější je nosit naprosté minimum make-upu. Udělejte to třeba tak, že oči ozdobíte světle tyrkysovými stíny, které zvýrazní každou tvář a také odvedou pozornost, takže už žádná další líčidla nepotřebujete.

Čtěte dál