5 nejlepších krémů na suché ruce

Dokonalá manikúra dojem nezachrání, když bude kůže na vašich rukou vysušená.

Foto: IMAXtree

Výrazná barva laku na nehty a nový zlatý prstýnek si zaslouží vyniknout na sametově hebkých rukách. Pečujte o ně, dopřejte jim výživu v podobě vhodných a kvalitních krémů. S příchodem podzimu byste měla lehkou texturu vyměnit za hutnější. Chladné a sychravé počasí kůži rozhodně neprospívá, a pokud si nedáte pozor a nebudete nosit rukavice, může se o slovo přihlásit také ekzém ze zimy.

Nezapomínejte si každý večer dlaně natřít a jednou týdně si udělejte zábal. Látkové rukavice, které můžete používat i na noc, aby se krém vstřebal a abyste si nezamastila povlečení, seženete v lékařských potřebách i ve větších a dobře zásobených drogeriích.

Kiehl’s
Foto: archiv značky
1 Kiehl’s

Na tento krém nedáme dopustit. Vyléčí i tu nejsušší a popraskanou pokožku. Cena sice není nízká, ale pokud jste vyzkoušela už vše a nic nepomáhá, určitě se tato investice vyplatí.

Kiehl’s Ultimate Strength Hand Salve, 150 ml za 640 Kč

Nivea
Foto: archiv značky
2 Nivea

Krémová retro klasika, která vám připomene prázdniny na horách a maminku, jak vám natírá obličej tak poctivě, že nabyl barvy sněhu. I když je Nivea hodně hutná a zůstávají po ní bílé stopy, minuta čekání, než se vstřebá, zase tak velká daň za krásně hebké ruce není. A v tomto případě cena naopak potěší!

Nivea Creme, 150 ml za 67 Kč

A-Derma
Foto: archiv značky
3 A-Derma

Pokud trpíte atopickým ekzémem či jinými kožními problémy, nezbude vám nic jiného, než zajít do lékárny. Sáhněte po kosmetice od značky A-Derma, která vyrábí produkty specializující se na péči o atopickou a extrémně suchou kůži.

A-Derma krém na ruce, 50 ml za 189 Kč

Aesop
Foto: archiv značky
4 Aesop

Tato kultovní australská značka využívající kvalitních rostlinných výtažků patří sice mezi dražší, ale… Jejich výrobky s bezkonkurenčními vůněmi a v dokonalých designových obalech za ty peníze rozhodně stojí. Krém na ruce s vůní mandarinkové kůry, rozmarýnu a cedru patří právem mezi jejich bestsellery.

Aesop Resurrection Aromatique Hand Balm, Ingredients, 75 ml za 600 Kč

Neutrogena
Foto: archiv značky
5 Neutrogena

Norové musí vědět jak bojovat se kůží vysušenou nízkými teplotami! Tento neparfémovaný krém si pořiďte hned s prvními mrazíky, dejte si jedno balení do kabelky a noste ho neustále u sebe. Pokaždé, když budete mít pocit, že vás kůže na rukou pne nebo dokonce pálí, ruce natřete a hned bude lépe.

Neutrogena neparfémovaný krém na ruce, 50 ml, 105 Kč

Čtěte dál