5 nejlepších a nejzábavnějších pleťových masek

Nápadů, jak využít náhle získaný volný čas, máte jistě mnoho. Nezapomeňte ani na svoji pleť.

Foto: Shutterstock

Seznamte se s pěticí masek, které podle nás patří k těm nejlepším široko daleko. Každá z nich řeší trochu jiný problém pleti, a tak si určitě tu svoji vyberete i vy. Jejich účinky jsou rychle viditelné a jejich nanášení zábavné. 

Korres
Foto: archiv PR
1 Korres

Maska Hydra-Biome od Korres s řeckým jogurtem a probiotiky je skvělá, když je vaše pleť podrážděná a potřebuje zklidnění. Obsahuje i kyselinu hyaluronovou, která hydratuje a bojuje proti vráskám. Prodává Profimed.cz za 950 Kč.

Chanel
Foto: archiv PR
2 Chanel

Úžasná řada Hydra Beauty od Chanel má nový přírůstek, který přijde na trh v červenci. Maska Camellia Repair Mask je geniální, když bojujete s nedostatkem hydratace i pupínky. Posiluje ochrannou bariéru pleti, takže nejen léčí, ale zároveň působí i jako prevence.

Foreo
Foto: archiv PR
3 Foreo

Věděli jste, že Foreo nejsou jen čisticí kartáčky, ale také tohle speciální UFO? Jde o sonický přístroj, do něhož vložíte jednu z Foreo masek, a přejíždíte jím po obličeji. On střídavě hřeje a chladí, čímž podporuje vstřebávání účinných látek. Aplikace takové masky je zábavná, rychlá, extrémně účinná a také chytrá - přístroj lze totiž propojit s telefonem, který pak sbírá informace o stavu vaší pleti. Pořídíte na Notino.cz za 5499 Kč.

Oskia
Foto: archiv PR
4 Oskia

Slavná Renaissance Mask od značky Oskia je hotovým pokladem, když máte suchou pleť. Věrná svému jménu přinese rychlou obnovu pleti, ale také úlevu. Dokonale vyživí, hydratuje a při dlouhodobém používání redukuje známky stárnutí. Koupíte na Fann.cz za 2169 Kč.

Edible Beauty
Foto: archiv PR
5 Edible Beauty

Skvělé je, že tuhle masku večer před spaním nanesete, a smyjete až ráno. Jde vlastně o lehkou pěnu, která se aplikuje po vyčištění a po nanesení séra. Je určená k vyčištění, sjednocení a zjemnění pleti, podporuje její regeneraci a předchází vzniku pupínků. Masku Sleeping Beauty od Edible Beauty koupíte na Myskino.cz za 1190 Kč.

Čtěte dál