5 lesků na rty s přirozenou barvou a super hydratační schopností

„Vaše rty jen… krásnější,“ bude věta, kterou si řeknete po aplikování těchto produktů.

Foto: Shutterstock

Dior Lip Glow
Foto: archiv značky
1 Dior Lip Glow

Není to lesk, není to balzám, spadá přesně do té tajemné „mezi-kategorie“, ale jediné, co opravdu potřebujete vědět, je, že funguje na jedničku. Vaší přirozené barvě úst dodá na šťavnatosti, skvěle hydratuje a na flatlay fotkách vypadá ultra cool.

Dior Lip Glow (odstín Pink), koupíte na sephora.cz.

RMS Beauty Lip Shine
Foto: archiv značky
2 RMS Beauty Lip Shine

Bio kosmetika rms beauty si zakládá na používání pouze přírodních raw ingrediencí v té nejvyšší kvalitě a stejnou měrou dbá také na estetický prožitek, který pocítíte pokaždé, když maličký kelímek vytáhnete z kabelky. Všechny odstíny lesků Lip Shine jsou nádherné a dodají rtům jemný nádech zajímavé barvy. Kombinace exotických olejů, vitamínů A a C a minerálních pigmentů poskytne poctivou dávku hydratace.

RMS Beauty Lip Shine (odstín Bloom), prodává Ingredients.

Onest Pink Rose Lip Balm
Foto: archiv značky
3 Onest Pink Rose Lip Balm

Další produkt, z něhož se budou vaše rty upřímně radovat. Také výrobky české značky Onest se skládají jen z přírodních surovin a její zakladatelé dodržují zásadu 100% transparentnosti. Ke všemu výše zmíněnému přidejte dokonalý design balení díky spolupráci s českými umělci a máte popis vysněného balzámu na rty.

Onest Pink Rose Lip Balm, koupíte na onest.cz.

Lancôme Juicy Shaker
Foto: archiv značky
4 Lancôme Juicy Shaker

Líčení se zážitkem – nejdříve protřepat, vzpomenout si na Jamese Bonda a pak nanést. Spousta odstínů, příjemná textura a hravý přístup k make-upu, plus bondovská asociace, tomu říkáme ideální lesk na léto!

Lancôme Juicy Shaker (odstín Piece Of Cake), koupíte na sephora.cz.

Clarins Instant Light Natural Lip Perfector
Foto: archiv značky
5 Clarins Instant Light Natural Lip Perfector

Krémová konzistence, velmi přirozené odstíny, praktický aplikátor... Francouzi zkrátka umí skloubit funkčnost a krásu jako nikdo jiný. S tímto leskem docílíte přirozeného a přece upraveného vzhledu, stejného, jakým se pyšní šik pařížské slečny.

Clarins Instant Light Natural Lip Perfector (odstín Rose Shimmer), koupíte na clarinskosmetika.cz.

Čtěte dál