5 důvodů, proč používat cushion make-upy

Přišly k nám z Asie a hned způsobily revoluci v líčení!

Houbičkové make‐upy, zvané cushion, totiž toho dokážou mnoho a hlavně vykouzlí tu nejpřirozenější a nejzářivější pleť. Zkuste i vy žhavou cushion novinku od značky NIVEA! Proč se bez ní neobejdete?

Foto: archiv Nivea

Důvod č.1: JE MULTIFUNKČNÍ

Vypadá jako pudřenka, ale když ji otevřete, uvidíte houbičku, která je napuštěná speciálním make‐upem. Ten o pleť pečuje, sjednocuje ji, projasňuje, tónuje, chrání, vyhlazuje. Nanáší se velmi snadno, přiloženou aplikační houbičkou ‐ podobně jako razítkem nanesete make‐up z houbičky přímo na pleť. Způsobů nanášení je několik – jemným vklepáváním barvu vrstvíte, roztíráním od středu obličeje docílíte jen velmi jemného krytí.

Důvod č.2: HODÍ SE NA CESTY A NA DOVOLENOU

Kompaktní balení make‐upu zaručí, že se vám nevylije a že je vhodný do kabelky i na cestování. Můžete ho dle potřeby aplikovat kdykoliv během dne a to dokonce kdekoliv – hygienická houbička zaručí stále čistou aplikaci i třeba v autě nebo v tramvaji.

Důvod č.3: JDE VRSTVIT

Tento chytrý make‐up se hodí pro každou příležitost. Když se roztírá houbičkou ze středu obličeje do stran, působí přirozeně a hodí na víkend na procházku, na dovolenou. Když ho však bude nanášet jemným vklepáváním, barva se bude vrstvit a docílíte silnějšího krytí, podle toho, jak potřebujete. Ideální na večer, do divadla, do baru či na večírek.

Důvod č.4: OMLAZUJE A PEČUJE

Speciální složení obsahuje kyselinu hyaluronovou, která dlouhodobě pak aktivuje pleťové buňky k produkci této vlastní kyseliny. Díky ní a dalším složkám je zaručená 24 hodinová hydratace a stále mladistvý vzhled bez výrazných vrásek.

Důvod č.5: CHRÁNÍ

„Houbičkový“ make‐up obsahuje také ochranný faktor OF 15, takže chrání pleť každý den před negativními účinky slunečního záření, které způsobují předčasné stárnutí, vrásky, povadlou pleť a pigmentové skvrny.

Vyzkoušejte:

Pečující make‐up v houbičce Hyaluron Cellular Filler (NIVEA, 15g, 550 Kč)Inovativní složení s kyselinou hyaluronovou, OF 15 a barevnými pigmenty pleť okamžitě sjednocuje a přispívá k jejímu mladistvému vzhledu. Dlouhodobě pak aktivuje pleťové buňky k produkci vlastní kyseliny hyaluronové. Redukuje vrásky, zajišťuje 24 hodinovou hydrataci a je k dostání ve třech odstínech.

Náš tip:

Aby cushion make‐up působil ještě zářivěji a přirozeněji, před jeho použitím dobře připravte pleť. Ošetřete ji například Perlovým sérem Hyaluron Cellular Filler od NIVEA, který vytvoří fantastický základ.

Čtěte dál