5 chyb na prvním rande podle mužů

Ženských rad, jak se chovat na prvním rande, najdete stovky, ale jak to vidí muži?

Foto: Shutterstock

Příchod

Pozdní příchod je doménou romantických filmů. V reálném životě je to dost otrava. Nechat muže přešlapovat půl hodiny na domluveném místě je k vzteku. Odpustí vám 5-10 minut, déle ho čekat nenechávejte. Pozdní příchod na první rande prostě není dobrá vizitka. Když se opozdíte ne vlastní vinou, napište mu. 

Oblečení

Ať chcete nebo ne, muži si nás prostě prohlížejí. Na prvním, druhém i desátém rande. A na co se hlavně dívají? Nejde jim ani tak o to, jestli sledujete poslední trendy, ale o celkový dojem. To jak se upravíte na první rande má svůj význam. 

Zvědavost

Na první schůzce se muži raději baví méně osobně. Nesnáší pocit, že jde o výslech. Jste na prvním rande, není nutné se dozvědět úplně všechno. Bavte se uvolněně a nevyzvoňte ani příliš o sobě, jinak ztratíte kouzlo tajemství a on nebude po další schůzce prahnout.

Placení

To je ožehavé téma dnešní doby. Muž chce být gentleman a vy jste sebevědomá a úspěšná žena. Kdo má tedy na první schůzce platit? Nabídněte, že si svou část zaplatíte, na to on nikdy nepřistoupí, ale vy získáte plusové body. 

Sex

Všichni tvrdí, že muži chtějí sex již na prvním rande. Je to pravda? Někdy se to samozřejmě stává, ale většina mužů se přiklání k názoru, že sex na prvním rande není ideální. Je lepší si počkat na to další. Muži totiž milují lov. A když získají kořist příliš brzy, mohla by je rychle přestat bavit. 

Čtěte dál