4 nejpopulárnější instagramová místa světa

K cestování patří focení. Focení na těch nejúžasnějších místech. A jestli patříte k těm, kteří hledají inspiraci přes Instagram, pak nesmíte minout tahle místa.

Foto: IMAXtree

Brooklyn Bridge, NY, USA

Brooklynský most rozhodně patří mezi nejfotografovanější a nejvíc fotogenické v celé New Yorku. Milují ho i filmaři, pamatujete si na scénu, kdy se na konci Sexu ve městě sejde Miranda se Stevem a jdou společně vstříc skvělé budoucnosti. Takže jestli i vy zatoužíte po skvělé fotce na svůj Instagram, doporučujeme vyrazit brzy ráno. Ne že byste tu nikoho nepotkali, ale máte velkou šanci, že lidí (turistů), tu bude velmi málo a navíc zachytíte fantastické světlo.

Times Square, NY, USA

A ještě jednou New York, tentokrát hýřící a dynamický Times Square. Tohle místo nikdy nespí a to je na něm tak fantastické. Jeho kouzlo ale vynikne hlavně v noci, kdy ulice září svítícími billboardy a světly žlutých taxíků. Garantujeme vám, že nebudete litovat, ta atmosféra a nálada je nepopsatelná.

Eiffelova věž, Paříž, Francie

Tohle místo tu nemůže chybět. Je to symbol Paříže i celé Fancie. Své fotografické oblibě se těší už dlouho a nejhezčí je, stejně jako Times Square, v noci, třeba při plavbě po řece Seině. Před den pak svůj post můžete udělat z náměstí Place du Trocadéro.

Elan Café, Londýn, Velká Británie

Sladší místo na světě není. Každý kout téhle kavárny i všechno, co tu servírují, je tak fotogenické, že se sem sjíždí turisté z celého světa a to už něco znamená! Zatoužíte-li i vy udělat si výlet do růžového ráje a pořídit si nejen parádní fotku, ale ochutnat i dortíky, které jsou skoro tak boží, jako orgasmus, udělejte si dopředu rezervaci, nebo si vystojíte hooodně dlouhou frontu, ovšem stojí to za to!

Čtěte dál