3 stylová místa, kde nakupovat kosmetiku

Stojí za pozornost nejen kvůli vánočním nákupům.

Fann Beauty Atelier

Na pražském Jungmannově náměstí je nový, dvoupatrový, kosmetický ráj. Najdete tu kromě svých oblíbených stálic také řadu značek, které jste si doteď vozili jen ze zahraničních cest nebo je možná vůbec neznali. Doporučujeme zastavit se zejména u polic s produkty Oskia, Nuori, Dr. Barbara Sturm, Malinna nebo A.LAB, což je značka návrháře Mira Saba, který mimochodem vytvořil i krásné uniformy místních prodavaček.

Foto: archiv značky

Czech Labels & Friends

Věděli jste, že v tomhle příjemném obchodě v OC Chodov seženete kromě módních a designových kousků od českých značek a návrhářů také přírodní kosmetiku? Zajděte sem pro balzámy Inlight, mýdla či oleje Mylo, nebo třeba pánský olej na vousy Be Viro. A pak si tu dejte kafíčko jako odměnu za to, jak pěkně jste pořídili.

Foto: archiv značky

Vavavoom

Nejen v Praze seženete luxusní a méně známé značky, které by ale neměly uniknout vašemu zájmu. V Brně zajděte do parfumerie Vavavoom, v jejímž příjemně čistém interiéru najdete kromě vůní i péči. Vyzkoušejte třeba produkty od značky Emma Hardie. My už jsme propadli čisticímu balzámu Moringa Cleansing Balm, jehož balení obsahuje i praktický ručníček, díky němuž pohodlně smyjete všechny nečistoty.

Foto: archiv značky

Čtěte dál