3 sexy zpěváci, které musíte vidět a slyšet

Do Prahy se v novém roce chystají hned tři velká jména světové hudební scény. Nenechte si je ujít ani vy!

Stormzy
Foto: archiv distributora

Magazín Time jej na své obálce označil za leadera nastupující mladé generace. Jeho debutová deska Gang Signs and Prayer z roku 2017 dobyla všechny možné hitparády. Má výtečný smysl pro humor a nebojí se vyjádřit svůj názor. Stormzyho milují nejen v jeho rodné Velké Británii, ale i u nás. Alespoň o tom svědčí velký zájem o jeho pražský koncert, který se nakonec přesunul do většího prostoru. 

Kdy: 4.3.2020

Kde: Malá sportovní hala, Praha

Za kolik: ceny lístků začínají na 790 Kč

James Blunt
Foto: archiv distributora

Písně, co chytnou za srdce. Tak popisují Bluntovi promotéři tvorbu oblíbeného zpěváka, jehož song You‘re Beautiful vede všem pomyslným žebříčkům nejslavnějších zamilovaných písní. Naposledy v Praze veterán z Kosova koncertoval v roce 2006 a už nyní si můžete koupit lístky na jeho březnový koncert na Výstavišti. Představí na něm své poslední album Once Upon a Mind, na kterém se po experimentu s elektronikou vrátil k procítěným baladám a popu.

Kdy: 6.3.2020

Kde: Ticketsport Aréna Praha

Za kolik: cena lístků začíná na 890 Kč

Harry Styles
Foto: archiv distributora

„Bad boy“ z kapely One Direction a módní idol vydává svou druhou novou desku – Fine Line. Ochutnávkový singl Lights Up s klipem plným polonahých krásných lidí napovídá, že půjde o provokativní záležitost. Ostatně, sám o albu říká, že “je především o sexu a pocitech smutku”, a že se při jeho tvorbě nevyhýbal konzumaci drog. Zpěvák vyráží i na turné a v květnu nemine ani Prahu. 

Kdy: 11.5.2020

Kde: O2 Arena Praha

Za kolik: cena lístků začíná na 1590 Kč

Čtěte dál