3 rafinované zbraně, které omladí pleť o několik let

Chcete-li stárnutí rázně přibrzdit, bojujte proti němu těmi nejsilnějšími zbraněmi: vitamíny A,C, a E, koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou.

Každá z těchto ingrediencí umí něco jiného a vězte, že pokud se pro ně rozhodnete ve formě ampulí od značky Saffee, máte vyhráno. Jejich séra jsou totiž specifická tím, že aktivní látky uzavírají do lipozomálního pouzdra. Díky tomu mohou účinné složky snáze pronikat do hlubších vrstev pleti a tam se postupně uvolňovat.

Archiv klienta

7denní intenzivní péče s kyselinou hyaluronovou 

Ingredience proslulá schopností udržet optimální hydrataci v pleti. Navíc, v lipozomálním pouzdře je uzavřen komplex jak vysokomolekulární, tak nízkomolekulární HA. Přináší proto dvojí efekt: okamžité vyhlazení drobných linek a dlouhodobé zpevnění kontur obličeje a vyplnění vrásek.

7denní intenzivní péče s vitamíny A,C a E

Spojení tří vitaminů přináší okamžité oživení pleti, ale i dlouhodobou ochranu před oxidativním stresem, tj. proti všem projevům stárnutí. A.C.E. sérum zlepšuje elasticitu, sjednocuje tón pokožky a přispívá k jejímu rozzáření.

7denní intenzivní péče s koenzymem Q10

Koenzym Q10 je látka tělu vlastní, jejíž produkce s věkem klesá. A jelikož ovlivňuje energetický metabolismus buněk, napomáhá tak k obnově pružnosti a hutnosti pokožky a hlavně pak ke snížení výskytu vrásek.

 

Archiv klienta

Tip:  Intenzivní lipozomální séra Saffee Advanced používejte na odlíčenou a vyčištěnou pleť, a to vždy samostatně, tzn. nepřimíchávejte je do krému či jiného produktu. Oblíbenou denní nebo noční péči zařaďte až jako další krok. A pamatujte, že se můžete současně hýčkat více druhy ampulek od značky Saffee, jinými slovy střídat je podle okamžité potřeby pleti.

 Exkluzivně na Notino.cz.

Čtěte dál