28. ročník prestižní modelingové soutěže zná své vítěze!

Kdo vyhrál a kdo ze světových modelek a známých osobností si nenechal finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku ujít?

Další ročník nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku proběhl 27 srpna opět v překrásných prostorech Pražského hradu.  První příčky za Českou republiku obsadili Klára Binderová a Sebastián Klimeš a za Slovenskou republiku Charlotta Kušnírová a Andrej Chamula.

Foto: archiv Elite Model Look 2019

Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále v listopadu v Paříži, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč.

Na finále této prestižní soutěže zavítala celá řada osobností, kteří přišli podpořit mladé talenty modelingu. Byli mezi nimi například Helena Vondráčková, Jakub Kohák, Ester Geislerová, David Kraus, Liběna Rochová, Kateřina Sokolová, Zuzana Stráská, Zorka Hejdová, Iva Pazderková, Eva Perkausová, Lukáš Hejlík s manželkou Veronikou, nebo slovenští módní návrháři Lukáš Kimlička a Marcel Holubec.

Foto: archiv Elite Model Look 2019

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli například topmodelky a tváře soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2019 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, Marissa Surmenkow – ředitelka Elite Model Look World či ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, který o soutěži říká: „Mám velkou radost z finálového galavečera Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Vynikající úroveň všech finalistů a finalistek nám jako agentuře dává velký prostor na realizaci skvělých modelingových kariér.“

Foto: archiv Elite Model Look 2019

Čestnou předsedkyní poroty 28. ročníku projektu Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala supermodelka a podporovatelka nadace Alsa, Daniela Peštová.

Na známé osobnosti, které se akce zúčastnily, se podívejte v galerii.

Čtěte dál