2020 přináší na výsluní kabelky ze sedmdesátek

Který módní dům vás svou kabelkou vezme do nové verze 70. let? Dior, Louis Vuitton či Gucci?

Ještě před pár měsíci se po celém světě mluvilo především o kabelkách, do nichž dáte sotva klíče. Mikro kabelky si oblíbily celebrity, influenceři a milovníci módy po celém světě. Cover star zářijového čísla Rihanna byla často k vidění, jak se pyšní další roztomilou mini kabelkou. O jejich praktičnosti se moc mluvit nedá, roztomilé jsou však velmi. Mikro kabelky se dokonce každou sezonu zmenšovaly, a tak se dalo čekat, že se na výsluní vrátí brzy praktičtější modely.

Pokud nějakou mikro kabelku máte, klidně ji noste dál, ale rok 2020 přinesl návrat do 70. let. A pokud vás baví kabelky s dlouhým uchem, které evokují styl menších aktovek, můžete jásat. Kabelky ve stylu satchel oživí váš šatník a budou vám dělat radost svou praktičností. Můžete je nosit v létě k šatům, ale nebojte se ani podzimu, kdy budou skvěle doplňovat vaše teplejší outfity. Tyhle kabelky jsou velmi univerzální a hodí se například ke kostýmu, kožené bundičce či letním rozevlátým šatům v boho stylu.


Jestli se rozhodnete do podobného modelu investovat, určitě neprohloupíte. Jsem si jistá, že mnoho žen ocení praktičnost v kombinaci s příjemnou estetikou.

Čtěte dál