111 Skin… Zahalte svou pleť do zlata

Jste-li fanoušek pleťových masek a beauty obecně, značka 111 Skin by vám rozhodně neměla uniknout. Naše spolupracovnice Eva McMahon vám objasní, proč je tak zázračná.

Foto: archiv Instagramu @111skin

Jestli ještě neznáte kosmetiku 111 Skin, nyní je na čase to změnit. Luxusní produkty se těší velké popularitě a její zakladatel Dr. Yannis Alexandrides přináší neustále nové unikátní kosmetické produkty, ze kterých jsou milovníci péče o pleť nadšeni. 

Jeden z nejpopulárnějších produktů je Rose Gold Brightening Facial Treatment neboli zlatá pleťová maska. Od jejího příchodu na trh se prodalo již 18 milionů kusů a dopřává si ji i mnoho známých krásek, ať už je to Sara Sampaio, Rosie Huntington-Whiteley, Romee Strijd či Priyanka Chopra. Obsahuje 24 karátové zlato, růži z Damašku a vaši pleť rozzáří již za pouhých 20 minut. Ví to i přední maskéři a make-up artisti. Produkty a pleťové masky jsou často k vidění v zákulisí světových přehlídek.

U této masky to ale zdaleka nekončí. Dr. Yannis, který je vyhlášeným plastickým chirurgem, si dává na vývoji svých produktů opravdu záležet. Jejich kosmetika je zaměřená zejména na boj proti vráskám, ztrátu elasticity a celkové stárnutí pleti.

Foto: archiv Instagramu @111skin

Dalším oblíbeným produktem je Celestial Black Diamond Eye Mask. Jedná se o masku pod oči a jejich celá řada Intensive Collection pomáhá zralejší pleti. Velkým fanouškem je Victoria Beckham, Sienna Miller či Kim Kardashian.

Produkty z této řady obsahují pudr z diamantů, který funguje na vaší pleti jako peeling a pleť poté může nasát aktivní ingredience do hlubších vrstev pokožky. Black Diamond Cream, postavený na stejném principu, s oblibou používá i zpěvačka Nicole Scherzinger. 

Čtěte dál