Ohleduplnost k planetě a přírodě je v módě

O tom, jak vybírat oblečení, nakupovat a pečovat o šatník ve spolupráci s přírodními avivážemi Silan Naturals a v souladu s módou zodpovědnou k přírodě a životnímu prostředí, jsme se bavili se zakladatelkou české značky Anamé a blogerkami Martinou a Veronikou.

Chcete-li být trendy, dbejte ve svém šatníku a v nakupování na střídmost, přirozenost, kvalitní materiály, zodpovědnost k přírodě, podporu lokálních značek a šetrnou péči o oblečení, které díky ní dlouho vydrží. 

K tomu patří i zodpovědný výběr pracích prostředků a aviváže. Opojné vůně a speciální formule Silan Naturals s 99 % přírodních složek se postarají o dlouhotrvající hebkost a měkkost vašeho prádla a usnadní vám žehlení.  

Foto: Lucie Desmond

Anamé se zrodila z lásky ke kvalitě, udržitelnosti a hedvábí 

„Hedvábné šaty nejsou jen oblečení na večírek. S mikinou a teniskami, s kašmírovým svetrem, tílkem nebo obyčejným bílým tričkem dostávají nový rozměr,“ říká Andrea Eichingerová, zakladatelka a návrhářka české módní značky Anamé. Bavili jsme se o jejím přístupu k módě a hodnotách, které značka nese. Celý rozhovor si budete moci již brzy přečíst.

Foto: Lucie Desmond

Šetrná péče o poklady v šatníku 

Krémové složení nových aviváží Silan Naturals je inspirováno čistými přírodními ingrediencemi. Obsahují 99 % složek přírodního původu, jsou bez silikonů, barviv a mikro plastů. Navíc jsou baleny ve 100% recyklované PET láhvi s recyklovatelným obalem.

 

„Největší vztah mám k originálním věcem na míru od českých designérů. Miluji i luxusní kousky, na které jsem si musela dlouho šetřit, a také zděděné skvosty po babičce,“ vysvětluje Martina Neu, blogerka a marketingová specialistka.

Zodpovědné nakupování

Snažím se omezovat unáhlené nákupy a před nákupem si vždy dám aspoň pět dní na rozmyšlenou.

Martina & Silan vůně

Nejvíc miluji čerstvě převlečenou postel, když si do ní po náročném dni lehnu. To je pro mě pocit klidu, relaxu a domova.

Foto: Lucie Desmond

„Vždy jsem byla zastáncem kvality před kvantitou. Je opravdu důležité, abychom se k přírodě chovali s respektem a s úctou,“ říká Veronika Králová, stylistka a influencerka.

Voňavá móda přátelská k přírodě

Móda s láskou

O každý kousek, který milujete, je třeba se s láskou starat, aby vám co nejdéle vydržel. To znamená mimo jiné prát s největší opatrností a používat aviváž, která vlákna ošetří a ochrání, a navíc krásně provoní.

Veronika & Silan vůně

Každá domácnost má svoji osobitou vůni. Zbožňuji vůni čistě vypraného prádla, při výběru aviváže je pro mě vůně velmi důležitá, záleží mi ale také na složení a šetrnosti vůči životnímu prostředí.

Foto: Lucie Desmond

Objevte nový Silan Naturals, veganskou aviváž, která obsahuje 99 % složek přírodního původu. Složení neobsahuje silikony, barviva ani mikro plasty.

Foto: Lucie Desmond

 

Zhlédněte video vytvořené ve spojení nové vůně Silan a české značky Anamé: 

Za dekoraci mockrát děkujeme Green Decor

Čtěte dál