Jeep Compass: Neohrožený svůdce

Vydejte se s ním na dobrodružnou výpravu i romantický výlet do hor. Zvládne vše, co si budete přát.

Foto: archiv Jeep

Když chcete spolehlivý vůz do náročného terénu s velikostí kompaktního SUV a výbavou moderního sedanu, pořiďte si Jeep Compass. Získáte auto s charismatickým vzhledem inspirovaným tradičními vojenskými auty Jeep i legendárním Grand Cherokee z 90. let, ovšem v elegantním provedení. Robustní design s hranatými blatníky zjemňuje chromovaná linka lemující okna.

Jízda je absolutně dynamická, nerozhodí vás jediný výmol. Interiér je stejně přímočarý jako vnější vzezření tohoto drsného fešáka, ale nechybí v něm moderní technologie, které byste v (téměř) terénním autě možná ani nečekali. Překvapí vás, že je tento majestátní těžký vůz na silnici i nad očekávání svižný.

Takže jestli vás nebaví klasický design současných vozů, a hledáte trochu odvážnější SUV, Jeep Compass si užijete. Budete v něm navíc v bezpečí – v nárazových testech byl oceněn maximálním počtem pěti hvězdiček. Překvapí vás možná i cena, která začíná na 600 000 korun, ovšem i základní verze nabízí vše, co pro pohodlnou jízdu potřebujete.

Jeep Compass je v nabídce s benzinovým i naftovým motorem a ve čtyřech stupních výbavy: Sport, Longitude, nejvyšší Limited a také Trailhawk, jejíž pohon všech čtyř kol a vlastnosti uspokojí i milovníky jízdy v terénu.

Čtěte dál